Ewinner Zakłady Bukmacherskie


Serwis bukmacherski Ewinner wystartował na rynku w połowie września, poszerzając coraz dłuższą listę legalnych bukmacherów w Polsce. Dzięki temu, gracze mogą liczyć na coraz lepsze warunki do obstawiania zyskownych zakładów. Co mogą nam zaoferować Ewinner zakłady bukmacherskie? Postanowiliśmy przestudiować ofertę nowego bukmachera i odpowiedzieć na pytanie, czy warto zarejestrować się w tym serwisie.


Oferta zakładów sportowych Ewinner

BONUS 150 PLN


W serwisie Ewinner znajdziemy kilkadziesiąt dyscyplin sportowych. Najwięcej rynków oferują tam takie dyscypliny, jak: piłka nożna, tenis, siatkówka, koszykówka oraz piłka ręczna. Niemniej jednak, bardzo dobrze wypada także snooker, futbol amerykański czy hokej na lodzie. Także sympatycy mniej popularnych sportów powinni tu znaleźć interesujące wydarzenia. W ofercie Ewinner nie zabrakło także zakładów na esport. Gracze mogą zatem obstawiać turnieje Counter Strike’a, Starcrafta czy League of Legends. Serwis prezentuje minimalistyczny styl, dzięki czemu, szukanie interesujących nas wydarzeń jest bardzo proste i wygodne.
Bukmacher Ewinner proponuje swoim klientom także sekcję zakładów na żywo. To absolutny standard, którego oczywiście nie mogło zabraknąć w ofercie nowego bukmachera. Kalendarz umożliwia nam zapoznanie się z programem wydarzeń, które będą dostępne w sekcji zakładów na żywo. Bukmacher wypada bardzo dobrze pod względem wysokości kursów, dzięki czemu, zakłady bukmacherskie Ewinner to dobre miejsce do tworzenia zyskownych kuponów.


Innowacyjne zakłady specjalne Custom Bet


Ewinner postanowił stworzyć coś oryginalnego, co pozwoli mu przyciągnąć zainteresowanie ze strony klientów. W związku z tym, serwis zaproponował swoim klientom sekcję Custom Bet, w której każdy klient może zaproponować swój własny zakład! Jak dokładnie działa ta funkcja?
Załóżmy, że chcesz obstawić dystans przebiegnięty przez Roberta Lewandowskiego w najbliższym meczu Bayernu. A może jesteś fanem bardzo popularnego serialu i chcesz wytypować losy bohaterów w nowym sezonie? W sekcji Custom Bet znajdziemy formularz kontaktowy, który umożliwia wysłanie propozycji własnego zakładu. Jest on rozpatrywany przez pracowników serwisu i weryfikowany w ciągu najbliższych 12 godzin. W związku z tym, swoje propozycje należy wysyłać z pewnym wyprzedzeniem.


Jeśli Twój zakład przypadnie do gustu pracownikom Ewinner, zostanie on dołączony do standardowej oferty dostępnej dla wszystkich klientów. Serwis pozwala na przesyłanie własnych zakładów specjalnych związanych ze sportem, rozrywką, polityką czy finansami.


Bonus powitalny w serwisie Ewinner

rejestracja u bukmachera


Bukmacher musiał również opracować ciekawą ofertę powitalną, która zachęci nowych graczy do otworzenia konta w serwisie. Ewinner stanął na wysokości zadania i stworzył naprawdę dobry pakiet powitalny, który pozwala wzbogacić się nowym graczom nawet o 1150 złotych. Bonus ten jest przyznawany w trzech ratach przy kolejnych wpłatach. Co proponuje nowym klientom Ewinner?


Zakład bez ryzyka do 150 złotych przy pierwszej wpłacie
Bonus 100% do 500 złotych przy drugiej wpłacie
Bonus 100% do 500 złotych przy trzeciej wpłacie


Trzeba przyznać, że bonus powitalny Ewinner to propozycja godna uwagi, szczególnie, gdy weźmiemy pod uwagę łagodny warunek obrotu. Aby móc wypłacić środki z konta, wystarczy obrócić otrzymany bonus trzykrotnie na zakładach z kursem min. 1,50. Kod promocyjny Ewinner prezentuje się zatem bardzo dobrze i na pewno przykuje uwagę sporej grupy użytkowników.


Promocje dla stałych klientów


Na chwilę obecną, w serwisie Ewinner nie znajdziemy żadnych promocji dla stałych klientów. Bukmacher funkcjonuje od niedawna i wciąż ugruntowuje swoją pozycję na rynku poprzez zdobywanie nowych graczy. W związku z tym, możemy się spodziewać, że w niedalekiej przyszłości oferta promocyjna dla stałych klientów zostanie odpowiednio powiększona. Z całą pewnością przydałaby się forma promocji lojalnościowych skierowana do najbardziej aktywnych klientów.


Udogodnienia dla graczy


Klienci Ewinner mają do dyspozycji kilka nowoczesnych funkcji, które umilą obstawianie zakładów bukmacherskich. Główną atrakcją jest oczywiście sekcja Custom Bet, w której każdy klient może zaproponować własne zakłady. Mamy także wyszukiwarkę kursów, która pozwala na szybkie stworzenie kuponów pod względem kryterium dokładnego kursu i ewentualnej wygranej. Do dyspozycji graczy oddano również aplikację mobilną, którą możemy pobrać z mobilnej strony Ewinner.
Nowy bukmacher nie zapomniał także o funkcji Cashout, która pozwala na wcześniejsze zamknięcie nierozstrzygniętych zakładów w celu odebrania gwarantowanej wygranej. To pozwala zachować większą kontrolę nad naszym stanem konta.


Czy warto otworzyć konto w Ewinner?


Naszym zdaniem, po pierwszych tygodniach funkcjonowania, jakość usług Ewinner prezentuje się bardzo obiecująco. Zakładając, że już niebawem bukmacher zadba o wzbogacenie oferty promocyjnej dla stałych klientów, otrzymujemy bardzo dobrą propozycję dla graczy, którzy szukają sprawdzonego miejsca do obstawiania kuponów. Ewinner zakłady bukmacherskie proponują bardzo atrakcyjny bonus powitalny, w którym możemy otrzymać aż 1150 złotych na udany początek. Kwota ta jest przyznawana w formie zakładu bez ryzyka (150 PLN) oraz premii depozytowych (2 x 500 PLN). Pierwsze opinie graczy na temat serwisu Ewinner są przeważnie pozytywne.

Autor: kodbonusowy-online.pl

Data Publikacji: 24.10.2019