Fortuna kod promocyjny

Formularz rejstracyjny

Specjalny kod promocyjny możemy otrzymać i wykorzystać w serwisie efortuna zakłady bukmacherskie. Rejestraując się z kodem promocyjnym, który uzyskamy klikajac w link na stronie. Rejestracja przez link pozwoli nam na powiększenie i tak już pokaźnego bonusu na start na stronie bukmachera. Co to dla nas oznacza? Zwiększone srodki na start. Ważne jest by zapoznać się na samym początku z regualminem tego bonusu by dowiedzieć się jaki musimy spełnić.

Standardowa oferta efortuna

rejestracja vip

Ja już zostało wspomniane wyżej, rejestrując sie za pomocą linku dostępnego na stronie otrzymamy ofertę wyższą niż standardowa. W takim razie jaka jest oferta standardowa? Już sprawdzamy. W ofercie
standardowej zakłady bukmacherskie efortuna przygotowały dla swoich użytkowników bardzo wysoki bonus od depozytu, bonus na start jak i pierwszy zakład bez ryzyka. W takim razie ile wynoszą kwoty
bonusów? Rejestrując się pierwszy raz w serwisie nie podając kodu (który otrzymamy klikając w link) otrzymamy bonus do 1000 pln 20zł na start jak i zakład bez ryzyka w kwocie 100 pln.


Standardowa oferta jest co prawda bardzo wysoka i wiele osób już poprzestaje na niej lecz jest to jedyna szansa by otrzymać jeszcze wyższy bonus na start. Konto w serwisie efortuna możemy posiadać tylko jedno zważając na to że jest to konto zakładane na nasze prawdziwe dane, raczej nie będzie możliwości utworzenia takiego drugiego konta.

Tak jak już zostało wspomniane wcześniej możemy otrzymać bonus standardowy se strony bukmachera jak i wyższy bonus rejestrując sie z kodem promocyjnym używając do tego naszego linku podanego na stronie. Zarejestrowanie na stronie używając specjalnego linku, otrzymamy bonus od depozytu w wysokości 1000 pln, czyli taki sam jak w standardowej ofercie na stronie.

Drugim bonusem jest 20pl bez depozytu, który wygląda identycznie jak w.w ofercie. Ostatnim bonusem, który jest wyższy w porównaniu do oferty standardowej jest bonus bez ryzyka. W standardowej ofercie bonus ten wynosi 100pln rejestrując się z kodem powiększymy go do 120pln czyli o 20 złotych więcej niż w ofercie standardowej.

Efortuna legalne Zakłady bukmacherskie

Fortuna zakłady bukmacherskie to legalnie funkcjonujący bukmacer na terenie Polski na mocy ustawy o bukmacherach świadczących swoje usługi na terytorium RP przez internet. Posiada zezwolenie z dnia
23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; Tak więc nie musimy się obawiać a wszyscy zainteresowani mogą bezpiecznie zawierać zakłady. Na początku możemy dosyć sceptycznie podchodzić do tego że musimy podczas rejestracji podać nasze dane osobowe wraz ze zdjęciem dowodu osobistego. Nie należy sie jednak obawiać, jak juz wyżej zostało wspomniane Fortuna zaklady bukmacherskie to legalny bukmacher i musi zweryfikować nasz wiek jak i tożsamość. Wszystkie nasze dane są w 100% bezpieczne.

Zakłady bukmacherskie Fortuna

sporty wirtualne

U zakładów bukamcherskich fortuna tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo szeroka ofera zakładów, kursów na wydarzenia powinny w zupełności wystarczyć osób które by chciały znaleźć interesujących ich wydarzenie sportowe jak i inne. Fortuna oferuje nie tylko powszechnie znane nam zakłady bukamcherskie ale również sporty wirtualne jak i zakłady na żywo. W sportach wirtualnych sytuacja wygląda w ten sposób że możemy obstawiać wydarznie, które jest symulacją. Symulacje
odbywają się w błyskawicznym tępie bo aż po 5 min możemy obstawiać kolejne spotkanie. W przypadku sportów wirtualnych nie znamy drużym a jedyne co nam pozostaje to analiza statystyk. W przypadku zakładów na żywo sytuacja wygląda tak samo jak w przypadku normalny zakładów bukmacherskich, tyle że wszystko odbywa sie dynamicznie. Zakłady na żywo charakteryzują się dynamicznie zmiennymi kursami na dane spotkanie w zależności od przebiegu rozgrywki. Dużą zaleta możliwości obstawiania zakładów na żywo jest to iż możemy podczas śledzenia rozgrywki podjąć słuszną dla nas decyzje i określić faktyczną kodycje danych zwodników.

Promocje u bukmachera

promocje u bukmachera

Pomijając oferte dla nowych osób obstawiających zakłady, efortuna oferuje również promocje dla swoich stałych użytkowników. Sekcje promocji znajdziemy na stronie głownej bukmachera w głównym pask nawigacyjnym. W ofercie na chwilę obecną znajdziemy promocje takie jak możliwość wymiany punktów na bonusy. Obstawiając zakłady możemy uzbierać punkty u bukmachera, które później możemy wymienić na bonus. Bonusami za punkty może być bonus od depozytu jaki darmowy zakład. Warunki i bonusy najlepiej sprawdzić na stronie bukmachera.

Metody Płatności u bukmachera

Ważnym aspektem również jest to jaką metodą płatności możemy się posługiwać u bukamchera. Ilość róznym metod dołądowania konta czy też wypłaty to ważna kwestia dla uzytkownika ponieważ pozwala mu to na skorzytanie z najbardziej dostosowanej dla siebie opcji. W przypadku bukmachera fortuna znajdziemy aż 25 różnych metod płatności, więc jest to zdecydowany atut.

Podsumowanie Bukmachera fortuna

Bukmacher efortuna dość dobrze wypada na tle innych bukmacherów dość wysoki kursy jak i liczne bonusy pokazują iż bukmacher dba o swoich użytkoników. Dostępność bardzo dużej ilości metod płatności jest dodatkowym atutem. Sama strona wizualnie jest w miare przyjazna dla oka, bardzo szybko możemy namierzyć odpowiednia dla nas sekce a kolorystyka stronie nie odpycha. Biorąc pod uwagę iż bukamcher funkcjonuje już jakiś czas na rynku to ciągle ciszy się dobrą opinią wśród swoich użytowników. Podsumowując zakłady bukacherskie efortuna to dobry wybór który pozwoli cieszyć się z obstawiania w interencie z kodem na start.