Hiszpania – Polska: kiedy mecz? O której godzinie? ME 2021

La Furia Roja będzie jednym z rywali reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy 2021 w piłce nożnej. Kibice Biało-Czerwonych z dużymi nadziejami oczekują na ten mecz, choć oczywiście zdają sobie sprawę z tego, kto jest zdecydowanym faworytem. Czas na analizę meczową Hiszpania – Polska: kiedy mecz? O której godzinie? Gdzie możemy obstawiać zakłady na Hiszpania – Polska? W tym artykule odpowiadamy na te pytania, a także analizujemy szanse reprezentacji Polski w starciu z Hiszpanami.

WARUNKI BONUSU KOD PROMOCJI
BONUS ZA REJESTRACJĘEKSKLUZYWNE 20 PLN
LVBET KOD PROMOCJI JOHNNYVIP
BONUS VIPBONUS EKSKLUZYWNY DO 1500 PLN
ZNIŻKOWY BONUSOWY AKONOMINACJA MULTIKOZAK
JESIENNY TURNIEJPULA NAGRÓD DO 20 000 PLN
DODATEK LV PUNKTY100 PKT. = 5 PLN
PROMOCJA DLA KIBICÓWDARMOWE 50 PLN NA ZAKŁADY
LEGALNY BUKMACHER TAK
BEZPIECZNY KUPONPOSTAW KUPON 5 + 1 I ODBIERZ ZWROT 50 PLN JEŻELI JEDNO ZDARZENIE OKAŻE SIĘ NIETRAFIONE


Kiedy i gdzie mecz na Euro 2021 Hiszpania – Polska?


Będzie to najważniejsze i najbardziej emocjonujące spotkanie Biało-Czerwonych na mistrzostwach. Nie dziwi zatem fakt, że tak wielu graczy pyta o to, kiedy i gdzie mecz na Euro 2021 Hiszpania – Polska. Mecz odbędzie się 20 czerwca 2020 roku na stadionie San Memes w Bilbao. Będzie to drugi pojedynek Biało-Czerwonych w turnieju. Pierwszym rywalem będzie zwycięzca baraży Ligi Narodów w grupie B, którego poznamy niedługo. Fazę grupową zamkniemy meczem 24 czerwca przeciwko Szwecji.


O której godzinie mecz Hiszpania – Polska?


Istnieje kilka powodów, dla których kwestia tego, kiedy mecz Hiszpania – Polska jest tak istotna z punktu widzenia graczy. Ewentualne zwycięstwo byłoby sensacyjne i na pewno stanowiłoby dobry powód do świętowania. O której godzinie mecz Hiszpania – Polska? Starcie rozpocznie się o godzinie 21:00. Na szczęście, 20 czerwca to sobota, więc o ile w niedzielę nie musimy wstawać do pracy, będziemy mogli pozwolić sobie na dłuższe przeżywanie emocji związanych z tym meczem. Warto o tym pomyśleć, szczególnie, gdy obstawianie Hiszpania – Polska okaże się szczęśliwe.


Gdzie oglądać mecz Euro 2021 Hiszpania – Polska?


Skoro znamy już odpowiedź na pytanie o to, kiedy mecz Hiszpania – Polska, warto skupić się jeszcze na tym, gdzie będziemy mogli obejrzeć to spotkanie. Prawa telewizyjne będzie posiadać Telewizja Polska. Najprawdopodobniej, transmisja Hiszpania – Polska będzie dostępna także w Polsacie. Wielu graczy pyta natomiast o to, gdzie oglądać mecz Euro 2020 Hiszpania – Polska przez Internet. Także w tej kwestii mamy dobre wiadomości. Do naszej dyspozycji pozostaje transmisja Hiszpania – Polska dostępna za pośrednictwem platformy online TVP Sport.


Analizy i typy na Hiszpania – Polska


Z reprezentacją Hiszpanii, Biało-Czerwoni mierzyli się dotychczas 10 razy. Niestety, ośmiokrotnie lepsza była La Furia Roja. Raz padał remis. Polacy byli lepsi tylko raz, w roku 1980, wygrywając 1-2 w Barcelonie. Nie dziwi zatem fakt, że typy na Hiszpania – Polska nie należą do szczególnie optymistycznych. Szczególnie, gdy pamiętamy ostatni mecz z 2010 roku przegrany 0-6. Mamy nadzieję, że tym razem będzie zgoła inaczej.


Musimy pamiętać, że nasza reprezentacja posiada wielu doświadczonych i klasowych piłkarzy. Typy na Hiszpania – Polska upatrują naszych szans w dobrej grze defensywnej oraz szybkich kontrach. Musimy jednak zachować ostrożność, ponieważ podobną taktykę w roku ubiegłym zastosowała reprezentacja U-21. Skończyło się bolesną porażką 0-5. Kluczem do sukcesu z La Furia Roja będzie zatem żelazna defensywa i twarda gra w środku pola.


Jakie kursy na Hiszpania – Polska proponują bukmacherzy?


Także w tej kwestii uwydatnia się przewaga naszych rywalki. Kursy na Hiszpania – Polska bardzo wyraźnie wskazują na zwycięstwo La Furia Roja. Taki scenariusz możemy obstawić z kursem 1,40. Biało-Czerwoni, którzy będą chcieli wskazać na zwycięstwo naszego zespołu, mogą liczyć na wysokie kursy na Hiszpania – Polska w granicy 6,50, a nawet 7,00. Remis jest wyceniany kursem ponad 5,00. Oczywiście są to wstępne szacowania dostępne w serwisach Lvbet oraz Fortuna. Kursy na pewno ulegną zmianie po pierwszej kolejce fazy grupowej na Euro 2021.


Gdzie obstawiać zakłady na Hiszpania – Polska?


Decydując się na obstawianie Hiszpania – Polska, warto przeanalizować dostępne analizy oraz typy ze strony innych graczy. Na chwilę obecną, Hiszpania – Polska zakłady bukmacherskie udostępniają nam legalne serwisy bukmacherskie Fortuna oraz Lvbet. Możemy tu liczyć na atrakcyjne promocje oraz bonusy, dzięki którym, obstawianie Hiszpania – Polska będzie bardziej opłacalne i pozwoli zbudować lepsze kupony.


Obszerne i rozbudowane zakłady na Hiszpania – Polska pozwalają nam typować dowolny aspekt gry, poczynając od rzutów rożnych, a kończąc na faulach i kartkach. W związku z tym, Hiszpania – Polska zakłady bukmacherskie dają nam szerokie pole do popisu. Pozostaje nam wierzyć, że mecz zakończy się pozytywnym rezultatem i przyniesie nam wiele radości. Podobnie zresztą jak wygrane Hiszpania – Polska zakłady bukmacherskie z wysokimi wygranymi na kuponach.

Autor: kodbonusowy-online.pl

Opublikowano: 17.01.2020