Aplikacja mobilna iOS LVbet

LVbet to młody bukmacher, który zbiera bardzo pozytywne recenzje. W opiniach często pojawiał się jednak minus w postaci braku aplikacji mobilnej. Na szczęście ten brak został już naprawiony i możemy korzystać ze wszystkich funkcji serwisu internetowego LVbet także na urządzeniach mobilnych. W pełni funkcjonalna aplikacja mobilna iOS LVbet gwarantuje duże emocje oraz maksymalną wygodę i łatwość w typowaniu interesujących wydarzeń sportowych.

Zakłady przedmeczowe w aplikacji LVbet

Podstawową funkcją oferowaną przez aplikację mobilną LVbet jest oczywiście możliwość wygodnego obstawiania zakładów przedmeczowych. Przejrzysty interfejs pozwala łatwo wyszukiwać interesujące Cię wydarzenia sportowe. Otrzymujesz dostęp do kilkudziesięciu dyscyplin sportowych takich jak: piłka nożna, koszykówka, hokej, tenis, siatkówka, piłka ręczna, futbol amerykański, MMA, boks. Oczywiście nie brakuje także mniej popularnych dyscyplin w postaci: rzutek, futsalu, golfa, badmintona, unihokeja czy hurlingu. Gracze mogą także typować rezultaty wydarzeń esportowych ze świata Counter Strike’a, League of Legends, DOTA, Starcraft oraz Hearthstone.

Aplikacja mobilna iOS LVbet i zakłady na żywo

Z poziomu aplikacji bez trudu obstawiasz również zakład na żywo. Każdego dnia LVbet oferuje dostęp do kilku tysięcy zakładów live. Aby obstawianie było jeszcze przyjemniejsze i łatwiejsze, aplikacja mobilna iOS LVbet pozwala wykorzystać opcję match tracker. Daje ona wgląd do najważniejszych statystyk informujących gracza o przebiegu danego spotkania. Wykorzystując swoje umiejętności analityczne możesz przewidzieć następne zdarzenia w meczu.

Zakłady Live często oferują bardzo atrakcyjne kursy co wydatnie przenosi się na wysokość wygranych.

Wpłaty i wypłaty w aplikacji mobilnej LVbet

Za sprawą aplikacji mobilnej możesz łatwo zarządzać kapitałem na swoim bukmacherskim koncie. Możesz skorzystać z błyskawicznych metod płatności internetowych takich jak: Paymenticon, Blik, Dotpay, Przelewy24, TPay, Karty płatnicze Visa i Mastercard, Skrill, PaySafeCard. Dostępna jest także opcja tradycyjnego przelewu bankowego, lecz tutaj musimy mieć na uwadze, że nasz przelew może dotrzeć na bukmacherskie konto dopiero w następnym dniu roboczym. Gracze nie ponoszą dodatkowych kosztów za dokonany depozyt. Minimalna wpłata zależy od wybranej metody płatności. Większość opcji udostępnia przelew już od najmniejszych kwot rzędu kilku złotych.

Wpłaty są realizowane przy pomocy szybkiego przelewu LVbet Rapid Pay. Dzięki temu, środki zostaną zaksięgowane na Twoim koncie bankowym nawet w ciągu kilkunastu minut. Wypłatę możesz zrealizować także do portfela wirtualnego Skrill. Jak zatem widzisz, aplikacja mobilna iOS LVbet pozwala Ci wygodnie i bezpiecznie zarządzać swoimi środkami.

Innowacyjna funkcja Cash-out w aplikacji mobilnej

Obstawiłeś kupon akumulowany i martwisz się, że ostatnie wydarzenie może zepsuć cały kupon? W LVbet to nie problem. Aplikacja mobilna pozwala Ci skorzystać z funkcji cash-out, która pozwala zamknąć zakład przed czasem. Opcja dotyczy także zakładów pojedynczych i umożliwia zamknięcie zakładu w trakcie meczu. W ten sposób możesz łatwiej kontrolować swoje środki i zmniejszyć ryzyko pechowego kuponu. Cash-out to całkowicie nowy system, wdrożony między innymi przez LVbet. Wielu dużych polskich bukmacherów pozostaje w tyle za LVbetem w tym aspekcie.

Bonusy LVBET na telefonie ios iphone.
Skorzystaj z bonusów LVBET w aplikacji na swoim telefonie.

Sekcja Sportów Wirtualnych w LVbet app

Aplikacja mobilna iOS LVbet daje również dostęp do sekcji Sportów Wirtualnych. To oryginalny sposób obstawiania zakładów na rywalizację drużyn i zawodników sterowanych przez komputer. Uproszczony system zakładów pozwala Ci wytypować rezultat zbliżony (1×2) lub dokładny wynik spotkania. Klienci korzystający z tej funkcji mogą liczyć na bardzo atrakcyjne kursy. Mecze wirtualne trwają kilka minut, a każdego dnia odbywa się ich kilkaset! W Sportach Wirtualnych dostępne są takie dyscypliny jak: piłka nożna, wyścigi konne, wyścigi motorowe czy tenis.

Czy aplikacja mobilna umożliwia korzystanie z promocji?

Jak najbardziej! Klienci korzystający z aplikacji mobilnej mają dostęp do pełnej oferty promocyjnej. Możesz zatem wykorzystać bonus powitalny, a także bonus bez depozytu w prezencie dla nowych graczy. Także promocje dla stałych klientów są obecne w aplikacji mobilnej. Sytuacja wygląda podobnie w przypadku programu lojalnościowego.

Obstawianie zakładów w aplikacji także pozwala gromadzić LVbet punkty, a następnie wymieniać je na cenne nagrody w postaci bonusów pieniężnych, zakładów bez ryzyka oraz kodów promocyjnych.

Jak pobrać aplikację mobilną LVbet?

Aplikacja mobilna LVbet jest dostępna dla systemów operacyjnych iOS oraz Android. W przypadku urządzeń z systemem operacyjnym Android nie ma możliwości ściągnięcia aplikacji ze sklepu Google Play. Aplikację należy zatem ściągnąć bezpośrednio z serwisu internetowego LVbet. Na szczęście jest to bardzo prosty proces, w którym aplikację zainstalujemy na urządzenie Android w ciągu kilku minut.

W przypadku urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym iOS możemy pobrać aplikację z serwisu internetowego LVbet, jak również prosto z App Store’a. Ta druga metoda jest super wygodna i zwyczajnie szybsza. Proces instalacji aplikacji jest w pełni automatyczny i bezproblemowy, po chwili możemy odpalić aplikację i cieszyć się wysokiej jakości mobilną apką bukmacherską. 

Zobacz Także:

Lvbet

9.3

Kod

9.1/10

Kody Promocyjne

10.0/10

Promocje

8.9/10

Pomoc

9.0/10