Izrael – Polska analiza meczowa

Izrael - Polska Analiza meczowa

Przed nami dwa ostatnie spotkania w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. Biało-Czerwoni rekordowo wcześnie zapewnili sobie awans do turnieju głównego, ale wciąż pozostaje walka o pierwsze miejsce w grupie, co może wpłynąć na łatwiejszych rywali w fazie grupowej mistrzostw. Izrael – Polska analiza meczowa pokazuje jednak, że obstawianie tego spotkania w Lvbet nie będzie łatwym zadaniem. Nasi rywale mają po swojej stronie kilka istotnych argumentów.

WARUNKI BONUSU KOD PROMOCJI
BONUS ZA REJESTRACJĘEKSKLUZYWNE 20 PLN
LVBET KOD PROMOCJI JOHNNYVIP
BONUS VIPBONUS EKSKLUZYWNY DO 1500 PLN
ZNIŻKOWY BONUSOWY AKONOMINACJA MULTIKOZAK
JESIENNY TURNIEJPULA NAGRÓD DO 20 000 PLN
DODATEK LV PUNKTY100 PKT. = 5 PLN
PROMOCJA DLA KIBICÓWDARMOWE 50 PLN NA ZAKŁADY
LEGALNY BUKMACHER TAK
BEZPIECZNY KUPONPOSTAW KUPON 5 + 1 I ODBIERZ ZWROT 50 PLN JEŻELI JEDNO ZDARZENIE OKAŻE SIĘ NIETRAFIONE


Izrael – Polska kursy bukmacherskie


Na wstępie rzućmy okiem na kursy na Izrael – Polska. Bukmacherzy stawiają Biało-Czerwonych w roli faworytów, jednak różnice kursowe nie są tak duże. Izrael – Polska kursy bukmacherskie pozwalają obstawić zwycięstwo Biało-Czerwonych w stosunku 2 do 1. Kurs na Izrael wynosi natomiast 3,45. Dostępne w Lvbet i Fortuna kursy na Izrael – Polska wskazują, że całkiem realnym scenariuszem jest również remis (ok. 3,50). A zatem, warto zachować ostrożność decydując się na obstawianie Izrael – Polska. W tym meczu może paść zaskakujący wynik.


Izrael – Polska analiza meczowa


Dlaczego obstawianie Izrael – Polska nie będzie zadaniem łatwym? Wszystko za sprawą sytuacji, jaką mamy w grupie. Biało-Czerwoni są już pewni awansu, a do wygrania grupy wystarczą im trzy punkty. Izrael – Polska kursy bukmacherskie uwzględniają fakt, że kilka dni później gramy ze Słowenia na Stadionie Narodowym, gdzie będziemy chcieli się zrewanżować za porażkę w Ljubljanie. Izrael – Polska analiza meczowa musi zatem uwzględnić, że wyjazd do Jerozolimy będzie dla naszych piłkarzy sporym wyzwaniem. Głównie dlatego nie możemy zakładać w ciemno trzech punktów.


Na naszą korzyść przemawiają oczywiście argumenty czysto sportowe. W pełni sprawdziły się pierwsze typy na Izrael – Polska. Na Stadionie Narodowym odnieśliśmy przekonujący zwycięstwo 4-0. Oczywiście to sprawia, że nasi sobotni rywale będą chcieli odegrać się za taką klęskę. Obstawiając zakłady na Izrael – Polska powinniśmy zatem być ostrożni. Mimo faktu, że rywale zaprzepaścili już szanse na awans, na pewno będą chcieli godnie zaprezentować się przed własną publicznością.


Izrael – Polska typy bukmacherskie


Przed meczem możemy przeczytać bardzo optymistyczne typy na Izrael – Polska. Gracze zwracają uwagę przede wszystkim na różnice czysto sportowe. W tym względzie wypadamy dużo lepiej. Izrael – Polska typy bukmacherskie zakładają jednak, że ten mecz może być przez Biało-Czerwonych potraktowany jako starcie czysto towarzyskie, w którym trener Jerzy Brzęczek będzie mógł sprawdzić nowe rozwiązania. Dlatego też, niektóre typy na Izrael – Polska wskazują na remis, a nawet zwycięstw gospodarzy.


Paradoksalnie, rezerwowy skład mógłby być dobrą informacją dla typerów. W takim scenariuszu, Izrael – Polska typy bukmacherskie zakładałyby, że zmiennicy pokażą się z jak najlepszej strony, aby zyskać przychylność trenera przed mistrzostwami. To tylko pokazuje, jak liczne czynniki powinny uwzględniać szczegółowe typy na Izrael – Polska. Rzeczywistość tradycyjnie zweryfikuje murawa. Oby w Jerozolimie trawa prezentowała się lepiej niż ostatnio na Stadionie Narodowym.


Gdzie obstawiać Izrael – Polska zakłady bukmacherskie?


W ofercie legalnych bukmacherów Fortuna oraz Lvbet pojawiły się już kursy na Izrael – Polska. Jesteśmy faworytami tego meczu, ale tak jak mówiliśmy, warto docenić potencjał naszego przeciwnika. Obstawianie Izrael – Polska będzie przyjemniejsze za sprawą ciekawych promocji oraz bonusów. Ponadto, atrakcyjne kursy sprawią, że Izrael – Polska zakłady bukmacherskie mogą nam przynieść znacznie większe wygrane.


Jeśli nie chcemy ryzykować obstawiania rezultatu meczu, zawsze możemy wybrać Izrael – Polska zakłady bukmacherskie na inny aspekty gry. Lvbet i Fortuna dają nam możliwość stworzenia kuponu z najbardziej szczegółowych elementów rozgrywki (strzelcy goli, kartki, liczba rzutów rożnych, wynik do przerwy – wynik końcowy oraz wiele innych). Zakłady na Izrael – Polska możemy także dołączyć do kuponu AKO wybierając bezpieczny zakład z podwójną szansą.


Gdzie oglądać Izrael – Polska?


Mecz odbędzie się 16 listopada na Stadionie Teddy w Jerozolimie. Transmisja Izrael – Polska będzie dostępna na kanałach sportowych TVP oraz Polsat Sport. Wielu użytkowników pyta natomiast, gdzie oglądać Izrael – Polska w Internecie. Taką możliwość daje nam platforma online TVP Sport oraz IPLA. Przypomnijmy, że można już obstawiać zakłady na Izrael – Polska. Typowanie wyniku spotkania pozwala cieszyć się większymi emocjami, a także daje szanse na poprawienie stanu konta. W ten sposób, transmisja Izrael – Polska będzie dla nas dużo ciekawsza oraz wciągająca.

Autor: kodbonusowy-online.pl

Opublikowano: 21.10.2019