Jędrzejczyk – Zhang typy bukmacherskie

jedrzejczyk zhang typy bukmacherskie

Najlepsza zawodniczka w historii polskiego MMA ponownie stanie przed szansą zdobycia mistrzowskiego pasa. Joanna Jędrzejczyk zmierzy się z Weili Zhang, która zdobyła pas w sierpniu ubiegłego roku pokonują Jessicę Andrade. Na forach znajdziemy już Jędrzejczyk – Zhang typy bukmacherskie, które w roli faworytki upatrują zawodniczkę z Chin. Znając jednak waleczność Polki, absolutnie nie można przekreślać jej szans na zwycięstwo.


Joanna Jędrzejczyk – Weili Zhang na UFC 248


Rywalka Jędrzejczyk legitymuje się imponującym wynikiem 20 wygranych z rzędu. Chinka przegrała tylko jedną walkę w swoim oficjalnym debiucie w MMA. Analizy na walkę Jędrzejczyk – Zhang wskazują, że Weili jest zawodniczką niezwykle wszechstronną. Dziesięć walk zakończyła przez nokaut, a siedem przez poddanie. Pojedynek zapowiada się nie zwykle emocjonująco i nie dziwi fakt, że starcie Jędrzejczyk z Weili Zhang będzie drugą walką wieczoru na gali UFC 248. Mimo, że typy na Jędrzejczyk – Zhang upatrują większe szanse po stronie aktualnej mistrzyni, nie brakuje graczy, którzy postawią na zwycięstwo reprezentantki naszego kraju.


Jaki wynik wskazują Jędrzejczyk – Zhang typy bukmacherskie?


Cenną pomocą przy obstawianiu wyniku pojedynku mogą być rzetelne typy oraz analizy na walkę Jędrzejczyk – Zhang. Znajdziemy je na forach oraz ligach typerskich. Biorąc pod uwagę imponujący wyniki Chinki, nie dziwi fakt, że aktualne Jędrzejczyk – Zhang typy bukmacherskie przemawiają na jej korzyść. Warto jednak zwrócić uwagę, że po za Jessicą Andrade, zawodniczka z Chin nie mierzyła się z innymi, sławnymi zawodniczkami zakontraktowanymi w UFC.


Jędrzejczyk walczyła z prawdziwymi legendami: Claudią Gadelhą, Rose Namajunas, Walentiną Szewczenko oraz Carlą Esparzą. Andrade również została pokonana przez naszą zawodniczkę. Typy na Jędrzejczyk – Zhang zauważają również, że Polka jest o kilka centymetrów wyższa i dysponuje większym zasięgiem ramion. Biorąc pod uwagę, że Jędrzejczyk lubi walkę w stójce, może to być ogromny atut. W związku z tym, choć kursy i typy na walkę Jędrzejczyk – Zhang faworyzują aktualną obrończynię tytułu, nie brakuje argumentów świadczących na korzyść zawodniczki z Polski.


Aktualne kursy na Jędrzejczyk – Zhang


Także aktualne kursy bukmacherskie mówią nam wiele na temat nastawienia graczy. Wstępne kursy na Jędrzejczyk – Zhang prezentowały się 2,30 do 1,70 na korzyść Chinki. Na dzień dzisiejszy, Jędrzejczyk – Zhang kursy bukmacherskie wskazują zwycięstwo Chinki z kursem 1,50 przy 2,40 na Polkę. Taka zmiana sugeruje, że wielu graczy typuje wygraną obrończyni tytułu. Warto dokładnie przeanalizować Jędrzejczyk – Zhang kursy bukmacherskie dostępne w serwisach Fortuna oraz STS. Możemy obstawić sposób rozstrzygnięcia walki, a także czas jej trwania. Jako najbardziej prawdopodobny scenariusz bukmacherzy zakładają zwycięstwo Chinki przed czasem.


Gdzie obstawiać Jędrzejczyk – Zhang zakłady bukmacherskie?


Ofertę na to wydarzenie proponują nam legalne serwisy bukmacherskie Fortuna oraz STS. Obstawianie walki Joanna Jędrzejczyk – Weili Zhang z całą pewnością przyciągnie wielu graczy. Obstawiając w powyższych serwisach możemy liczyć na atrakcyjne kursy i typy na walkę Jędrzejczyk – Zhang, a także ciekawe promocje. Dzięki temu, mamy większe szanse na to, że zakłady bukmacherskie Jędrzejczyk – Zhang zaoferują nam oczekiwane wygrane. Mamy nadzieję, że nasza zawodniczka zaprezentuje się z dobrej strony i skutecznie powalczy o odzyskanie pasa. Jędrzejczyk – Zhang zakłady bukmacherskie to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów MMA w naszym kraju.

jędrzejczyk zhang zakłady bukmacherskie
Postaw na swojego faworyta walki Jędrzejczyk – Zhang


Kiedy i gdzie oglądać walkę Jędrzejczyk – Zhang?


Pojedynek Joanny Jędrzejczyk przeciwko Weili Zhang będzie drugą walką wieczoru na UFC 248. Po zakończeniu tego starcia do oktagonu wyjdą panowie: Israel Adesanya oraz Yoel Romero. Stawką będzie pas mistrzowski w kategorii średniej. Transmisja walki Jędrzejczyk – Zhang będzie dostępna w niedzielę od godziny 3:00 nad ranem polskiego czasu na kanale Polsat Sport Extra. Przypomnijmy, że obstawianie walki Joanna Jędrzejczyk – Weili Zhang będzie możliwe za sprawą bukmacherów Fortuna oraz STS. Czy Chinka słusznie jest faworyzowana przez kursy i typy? O tym przekonamy się, kiedy walka Jędrzejczyk – Zhang dobiegnie końca.

Autor: kodbonusowy-online.pl

Opublikowano: 06.03.2020