KSW 51 Kursy Bukmacherskie

ksw logo 51


Konfrontacje Sztuk Walki, a ściślej rzecz biorąc ich 51. odsłona w stolicy Chorwacji – Zagrzebiu to doskonała okazja do sprawdzenia swojej sportowej wiedzy. Obstawianie wyników tego wydarzenia może sprawić nie lada trudności. Specjalnie dla Was porządkujemy wiedzę dotyczącą nadchodzącej gali KSW. Jakie są typy na KSW 51? I jakie są kursy bukmacherskie na poszczególne walki wieczoru? O tym wszystkim poniżej.

KSW 51 – kiedy, gdzie i kto walczy?

ksw 51 oktagon


Kolejna, już 51. edycja KSW po raz pierwszy zawędruje aż do Chorwacji. Jest to pierwsza gala KSW w tej części Europy, ale nie pierwsza za granicą. Organizatorzy mają już za sobą gale w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii i teraz postanowili budować markę tego jakże popularnego sportowego wydarzenia w kolejnym kraju. Najbliższa gala odbędzie się w stolicy Chorwacji – Zagrzebiu 9 listopada 2019 roku. Naprzeciw siebie staną zawodnicy z Polski i zawodnicy z Bałkanów. Polacy zmierzą się nie tylko z pięściarzami z Chorwacji, ale także z Bośni i Hercegowiny, Serbii czy Czarnogóry. Tyle wiemy na ten moment. A kogo konkretnie zobaczymy w Zagrzebiu?


Analizy przed walką wieczoru Pudzianowski Jurko


Przede wszystkim w walce wieczoru powalczą ze sobą Mariusz „Pudzian” Pudzianowski i Bośniak Erko Jun. Owo starcie to nie tylko pojedynek Polaka z reprezentantem kraju z Półwyspu Bałkańskiego, ale także pojedynek doświadczenia z młodością. Mariusz Pudzianowski to swego rodzaju weteran KSW. Na rozpoczęcie kariery w sportach walki zdecydował się jednak dosyć późno, a wszystko to za sprawą długiej i zjawiskowej kariery strongmana. Kilkukrotny mistrz świata strongmanów ma już jednak na swoim koncie 20 walk w MMA, z czego przytłaczająca większość (aż 19) w KSW. Można zatem powiedzieć, że Pudzian zna KSW jak własną kieszeń. Należy natomiast pamiętać o upływającym czasie – Mariusz nie jest już młodym zawodnikiem. W jego wieku (43 lata) coraz łatwiej o kontuzje. Jedna z nich była przyczyną porażki w ostatniej jak dotąd walce Pudziana w KSW. Naprzeciw Polaka stanie młody i perspektywiczny Bośniak, który jak dotąd walki w MMA nie przegrał. Nie oznacza to bynajmniej, że Mariusz powinien podchodzić do niego bojaźliwie – walk Jurko stoczył póki co tylko trzy.


Kursy bukmacherskie na KSW 51


Chociaż część walk została już zapowiedziana, to jednak na najlepsze kursy bukmacherskie musimy jeszcze troszkę poczekać. Nie należy jednak zostawiać tej kwestii na ostatnią chwilę. Organizatorzy sukcesywnie informują nas o kolejnych gorących nazwiskach, a to umożliwi obstawianie wyników poszczególnych walk na KSW 51. Kogo możemy być pewni na ten moment? Poza walką Pudzianowski-Jurko w polsko-bałkańskich pojedynkach zmierzą się: Borys Mańkowski i Vaso Bakočević oraz Aleksandar Ilić i Cezary Kęsik. Ponadto z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy mówić też o walce Antuna Račicia z Damianem Stasiakiem. O ile w walce z Bośniakiem Pudzianowski jest faworytem zaledwie nieznacznym, o tyle dużo większe szanse daje się Mańkowskiemu.

Kursy najprawdopodobniej będą się tu kształtować tak, iż dużo większą wygraną zapewnić nam może obstawienie zwycięstwa jego przeciwnika z Czarnogóry. A przynajmniej w teorii bardziej niż w przypadku Erko Juna. Zwycięstwo Bakočevicia nie jest jednak niemożliwe, biorąc pod uwagę niespecjalnie zadowalający bilans ostatnich walk Polaka. Mańkowski nie wygrał żadnej z ostatnich swoich trzech walk, a reprezentant Czarnogóry na pewno postara się przedłużyć niekorzystną passę Borysa.

LVBET KSW 51 – Kod Promocyjny

PROMOCJASZCZEGÓŁY
KOD PROMOCYJNY
JOHNNYVIP
(skopiuj i wklej w formularzu)  
20 złotych bez depozytu (tylko z kodem)Aby otrzymać użyj kodu promocyjnego.
50 złotych bez depozytuAby otrzymać użyj kodu promocyjnego i prześlij zdjęcie swojego imiennego karnetu na promocje@lvbet.pl.
Bonus do 1500złAby otrzymać użyj kodu promocyjnego i dokonaj wpłaty.
Bonus przy wpłacie poniżej 50 złotychAby otrzymać użyj kodu, następnie napisz na promocje@lvbet.pl wiadomość zatytułowaną “Bonus Powitalny”.
Bezpieczny kupon 5+Odzyskaj stawkę z kuponu (minimum 5 zdarzeń). Aby skorzystać użyj kodu a potem stwórz kupon z 5 wydarzeniami.
MultikozakPowiększ wygraną z dużych kuponów (ponad 4 wydarzenia). Aby skorzystać użyj kodu a potem stwórz kupon z conajmniej 4 wydarzeniami, następnie wyślij kupon emailem na promocje@lvbet.pl.

Zakłady Bukmacherskie na KSW 51


Pełen skład KSW 51 w Zagrzebiu jest jeszcze w pewien sposób owiany tajemnicą. Wkrótce jednak możemy spodziewać się różnorakich zakładów bukmacherskich na walki z tejże gali. Pamiętajmy, że na swoich przeciwników wciąż czekają Chorwaci – Roberto Soldić, Ivan Erslan i Filip Pejić, a także Polak – Roman Szymański. Przyzwyczajeni do poprzednich emocjonujących edycji – KSW na pewno zagwarantuje nam ciekawe widowisko i elektryzujące pojedynki. Warto śledzić informacje na temat kolejnych ogłoszonych zawodników, gdyż w ślad za nimi iść będą interesujące zakłady bukmacherskie.

Ile z tych polsko-bałkańskich walk zwyciężą nasi rodacy? A ile ich rywale? Wreszcie – jak spiszą się Chorwaci, goszczący KSW po raz pierwszy w historii? Skład gali to nie jedyna niewiadoma. Niepewnych czynników mogących wpłynąć na końcowy rezultat poszczególnych walk jest znacznie więcej.

Czy pojedynek z Junem okaże się dla Mariusza Pudzianowskiego przełamaniem czy zwiastunem końca kariery w MMA? W jakiej dyspozycji przed walką jest Borys Mańkowski? Dopiero 9.11 okaże się, czy np. Chorwat Račić pokona kolejnego Polaka, czy też jego imponującą serię przerwie zdolny polski zawodnik. Zachęcamy do trzymania ręki na pulsie zarówno, jeśli chodzi o doniesienia medialne dotyczące zawodników i składu KSW, jak i zakładów i pojawiających się niebawem kursów bukmacherskich. Być może będziemy świadkami niejednego zaskoczenia, o którym będzie głośno nie tylko w samym Zagrzebiu?

Autor: kodbonusowy-online.pl

Data Publikacji: 25.09.2019