Najman vs Bestia Piechowiak zakłady bukmacherskie

najman - bestia piechowiak zakłady bukmacherskie

Marcin Najman po wielu wstydliwych porażkach w końcu odniósł zwycięstwo w oktagonie, pokonując podczas Fame MMA 5 Bonusa BGC. Chwilę później poznaliśmy również kolejnego rywala „El Testosterona”. Będzie nim „Bestia” Piechowiak, który wtargnął do oktagonu, aby wyzwać częstochowianina do walki. Już niebawem w sieci pojawią się Najman – Bestia Piechowiak zakłady bukmacherskie. Kto w opinii graczy jest faworytem tego pojedynku?


Kiedy odbędzie się walka Najmana z Piechowiakiem?


Starcie generuje ogromne zainteresowanie ze strony fanów. Wielu graczy już dziś pyta o to, kiedy walka Najman – Bestia Piechowiak dojdzie do skutku. Panowie zmierzą się ze sobą 28 marca podczas gali Fame MMA 6 w Częstochowie. „El Testosteron” zawalczy zatem w swoim rodzinnym mieście. Pojawia się wiele pytań o to, kto jest faworytem pojedynku. Najman – Bestia Piechowiak typy na zakłady raczej wskazują na bardziej doświadczonego Najmana, choć są i tacy gracze, którzy przypominają jedną z najbardziej zawstydzających porażek byłego boksera, przeciwko Robertowi Burneice.


Analizy na walkę Najman -Piechowiak


Nie brakuje pytań o to, kim właściwie jest „Bestia”. To dwa lata młodszy od Najmana kulturysta, który dał się poznać podczas Fame MMA 5, wywołując bójkę w oktagonie. Najman – Bestia Piechowiak typy bukmacherskie zauważają, że „El Testosteron” nie powinien mieć większych problemów z zupełnie niedoświadczonym w sportach walki kulturystą. Tu właśnie trafiamy na Najman – Bestia Piechowiak typy na zakłady, które przypominają, że Najman przegrywał przecież z Hardkorowym Koksem. Jak będzie tym razem? W jednym, Najman – Bestia Piechowiak typy bukmacherskie są niemal w stu procentach pewne. Ta walka nie zakończy się przed werdykt sędziów.

Najman - Piechowiak Zakłady
Sprawdź kursy na Piechowiaka >>>


Najman – Bestia Piechowiak kursy bukmacherskie


Jesteśmy bardzo ciekawi, jakie będą wstępne kursy na Najman – Bestia Piechowiak. Możemy oczekiwać, że początkowo „El Testosteron” będzie nieznacznym faworytem. Następnie, Najman – Bestia Piechowiak kursy bukmacherskie będą się zmieniać zgodnie z nastawieniem kibiców. Biorąc jednak pod uwagę, że typy na Najman – Bestia Piechowiak sympatyzują raczej z „El Testosteronem”, kurs na niego zwycięstwo powinien spadać. Jeśli zatem chcemy obstawić jego zwycięstwo, warto wykorzystać wstępne kursy na Najman – Bestia Piechowiak.


Kogo faworyzują Najman – Bestia Piechowiak typy na zakłady?


W sieci dostępne są rozległe analizy na walkę Najman – Bestia Piechowiak. Zdaniem większości graczy, „El Testosteron” powinien wygrać samym doświadczeniem. Jedynym atutem Bestii są bowiem wielkie mięśnie, które w walce mogą spowalniać i kosztować większym zmęczeniem. Kursy i typy na walkę Najman – Bestia Piechowiak zauważają, że „El Testosteron” powalczy w swoich rodzinnych stronach. W Częstochowie nie przegrał ani jednej walki w życiu, a było ich cztery w różnych formułach. Kursy i typy na walę Najman – Bestia Piechowiak twierdzą, że domowe strony mogą mu tylko pomóc. Już niebawem ogłoszona zostanie pełna karta walk. Wówczas, Najman – Bestia Piechowiak obstawianie będzie możliwe w serwisie Lvbet.


Zakłady bukmacherskie Najman – Bestia Piechowiak


Obstawianie walki Najman – Bestia Piechowiak możemy wybrać w legalnym serwisie Lvbet. Jest to oficjalny sponsor gali Fame MMA. Dzięki temu, możemy liczyć na atrakcyjne Najman – Bestia Piechowiak kursy bukmacherskie oraz promocje, z którymi typowanie będzie dużo przyjemniejsze. Pamiętajmy jednak, że jest to walka czysto rozrywkowa, w związku z tym, Najman – Bestia Piechowiak zakłady bukmacherskie mogą zakończyć się nieoczekiwanym rezultatem.


Niemniej jednak, biorąc pod uwagę emocje, warto zdecydować się na Najman – Bestia Piechowiak obstawianie. Sprawdźmy wcześniej dostępne analizy oraz typy innych graczy. Warto podkreślić, że Najman – Bestia Piechowiak zakłady bukmacherskie to prawdopodobnie jedna z ostatnich okazji, aby postawić kupon na „El Testosterona”. 41-letni zawodnik coraz częściej wspomina o zakończeniu kariery.


Gdzie obejrzeć walkę Najman – Bestia Piechowiak?


Jak już mówiliśmy, walka Najmana z Piechowiakiem odbędzie się 28 marca w Częstochowie podczas gali Fame MMA 6. Transmisja walki Najman – Bestia Piechowiak będzie dostępna na platformie famemma.tv po wykupieniu dostępu. Warto zrobić to kilka dni wcześniej, aby uniknąć przeciążenia serwera. Obstawianie walki Najman – Bestia Piechowiak będzie możliwe w ofercie bukmachera Lvbet, który jest oficjalnym sponsorem Fame MMA. W sieci dostępne są już Najman – Bestia Piechowiak typy na zakłady, które ułatwią nam postawienie odpowiedniego kuponu.

Autor: kodbonusowy-online.pl

Opublikowano: 21.02.2020