Noblebet Zakłady Bukmacherskie

noblebet logo

Noblebet to nowy bukmacher oferujący zakłady bukmacherskie legalnie na terytorium Polski. Bukmacher posiada licencje Ministerstwa Finansów, więc każdy może legalnie zarejestrować się na stronie internetowej bez żadnych sakncji karnych z tym związanych. Jedynie zawieranie zakładów na legalnych stronach czyli takich, które występują na stronie Ministerstwa mogą legalnie funkcjonować i oferować zakłady. Zawieranie zakładów na stronach które nie występują na liście jest zabronione.

Jak wyglada rejestracja u bukmachera noblebet.pl

rejestracja noblebet

By zarejestrować się u legalnego bukmachera noblebet.pl musimy wejść na stronę internetową. Należy pamiętać że zarejestrować się mogą osoby, które ukończyły 18 lat. W pierwszym kroku rejestracji będziemy musieli podać dane takie jak imię, nazwisko, numer PESEL i Narodowość. Gdy już uzupełnimy wszystkie wymagane od nas dane w pierwszym kroku i ich sprawdzeniu, możemy przejsć do drugiego kroku rejestracji. W drugim kroku rejestacji należy podać już więcej informacji. W pierwszej kolejności musimy podać e-mail, nazwę uzytkownika, hasło i nasz numer telefonu komórkowego. Na tym etapie możemy już zakończyć rejestracje klikająć w przycisk zakończenie rejestracji. Zakończenie rejestracji na tym etapie wiąże się z nie pełnej rejestracji więc nasze konto użytkownika będzie posiadało pewne ograniczenia. Na tym etapie rejestracji należy rówinież wspomnieć że występuje tam również pole na kod bonusowy. Wpisanie odpowiedniego kodu bonusowego pozwoli na otrzymanie specjalnej promocji dla nowych użytkowników.

Wypełnienie trzeciego kroku rejestracji pozwoli na dokonanie pełnej rejestracji. Dokonująć pełnej rejestracji nie będzie na koncie żadnych ograniczeń kwotowych.

Noblebet Zakłady bukmacherskie

Na chwilę obecną nie możemy zbyt dużo powiedzieć o bukmacherze biorąc pod uwagę że dopiero niedawno została uruchomiona strona internetowa. Bukmacher dołączył do listy już i tak pokaźlej ilości legalnych bukmacherów w Polsce. Oferta zakładów bukmacherskich na stronie prezentuje się dość dobrze. Każdy powienien znaleźć wszystkie z popularniejszych wydarzeń jak i tych mniej popularnych. Dość duża lista kategorii podzielona na sekcje powinna usatyfakcjonować uzytkowników.

Sporty Wirtulane w Noblebet.pl

W noblebet możemy również znaleźć sporty wirtualne, które ostatnimi czasy zdobywają coraz większą popularność. Czym tam właściwie one są? Sporty wirtualne to nic innego jak konmputerowa animacja wydarzeń sporowych. Mamy możliwość obstawienia wydarzenia, przejrzenia starystyk obu drużym. Mamy dosłownie pare minut na analizę i obstawienie dajego przez nas wyniku spotkania ponieważ po tym czasie rozpocznie się wydarzenie. Również samo wydarzenie nie trwa długo a pokazywane są jedynie z ważniejszych momentów czyli spalone, strzały na bramkę zamykajać całą rozgrywkę w paru minutach. Więć jest to gratka dla osób, które nie mogą doczekać się spotkania i chcą odrazu obstawić i sprawdzić wynik.

Jak wyglądają zakłady na żywo w noblebet

Zakłady na żywo w Noblebet wyglądają w zasadzie tak jak u innych legalnych bukmacherów w polsce. Gdy przejdziemy do sekcji zakładów na żywo, zobaczymy wydarzenie które obecnie się odbywają i możliwe dla nas do obstawienia. Dodatkowo obok zakładów mamy możliwość wejścia w kalendarz sprzawdzenia jakie spotkania nas dzisiaj jeszcze czekają.

Promocje w Noblebet

promocje w noblebet

Bonus 1650 złotych

W noblebet możemy liczyć na chwilę obecną na cztery promocje. Pierwszą promocją a właściwie bonuem jest Pakiet Powitalny dzieki któremy możemy odebrać 1650 złotych. Bonus dostępny jest dla nowo zarejestrowanych użytkowników i składa się z trzech warunków, które musimy spełnić. Perwszym jak i drugim warunkiem za otrzymania bonusu jest wpłata środków na konto czyli złożenia depozytu. W pierwszym przypadku otrzymamy 100% bonusu do kwoty 800 zł a w drugim 50% do 800 zł. W trzecim przypadku za złożenie depozytu otrzymamy bonus 100% maksymalnie do 50 zl na sporty wirtualne. Sumująć wszystkie bonusy możemy maksymalnie otrzymać 1650 zl na start obstawiając wydarzenia godnej naszej uwagi.

Zakłady dotowane

W noblebet możemy spotkać coś takiego jak zakłady dotowane. Zakładay dotowane to nic innego jak nagroda za zawieranie zakładów gdzie w kuponie bierze udzial od 3 wydarzeń przy której minimalna stawka wynosi 50 złotych. Wygląda to w ten sposób że, jeżeli wytypujemy w kuponie 3 wydarzenia noblebet doda 5% do wygranej w przypadku czterech 10%, pięciu 15% i na sam koniec przy sześcu wydarzeniach 20% do wygranej. Należy pamiętać o dwuch rzeczach. W pierwszej kolejności możemy otrzymać maksymalnei 500 złotych z tego rodzaju promocji i warunkiem jej otrzymania to fakt że wydarzenia muszą odbyć się tego samego dnia z kursem łącznym 2.5 lub większym.

Zwrot w Ekstraklasie

Dodatkowo możemy liczyć na bonus obstawiająć ekstraklasę. Jeżeli postawimy zakład przedmeczowy na spotkanie z ekstraklasy za kwotę minimalną 50 złotych, wynik okaże się 0-0 i twoj zakład zostanie przegrany, każda osoba otrzyma zwrot stawki.

Obróć 1000 zł i otrzymaj 50 pln ekstra

To okolejna oferta od noblebet. Jeżeli obróbimy w ciągu tygodnia 1000 złotych netto otrzymamy dodatkowe 50 pln na nasze konto. Ważne jest to by mieć na uwadze że do tej promocji będą zaliczena tylko zakłady po kursie minimum 2.20 lub wyższym.

Podsumowanie Bukmachera Noblbet

Noblebet to legalny bukmacher w Polsce posiadający szeroką ofertę bonusów i promocji dla swoich użytkowników. Na chwilę obecną nie posiada oferty skierowanej dla osób posiadających kod bonusowy noblebet lecz możliwe z czasem się to zmieni. Noblebet posiada bardzo przejrzystą stronę internetową jak i rejestracje w której możemy zarejestrować się na dwa sposoby.

Autor: kodbonusowy-online.pl

Data Publikacji: 09.10.2019