Polska – Rosja: Kiedy mecz? O której godzinie? ME 2020

kiedy mecz polska rosja 2020

Już 12 czerwca rozpoczną się Mistrzostwa Europy 2020 w piłce nożnej. Biało-Czerwoni na początku miesiąca rozegrają dwa spotkania kontrolne przed turniejem. 2 czerwca naszym rywalem będzie Rosja, natomiast tydzień później Islandia. Skupmy się na pierwszym z wymienionych spotkań. W tym artykule znajdziesz najważniejsze informacje na temat meczu Polska – Rosja: Kiedy mecz? O której godzinie? Gdzie możemy obstawiać wynik tego spotkania?


Kiedy i gdzie mecz Polska – Rosja?


Choć jest to tylko mecz towarzyski, wielu kibiców poświęci swój czas, aby wspierać Biało-Czerwonych. Kiedy i gdzie mecz Polska – Rosja dojdzie do skutku? Areną zmagań będzie Stadion Narodowy w Warszawie, a zatem twierdza naszej reprezentacji. Spotkanie odbędzie się już 2 czerwca. Kiedy mecz Polska – Rosja dobiegnie końca, będziemy w stanie powiedzieć więcej o formie naszej drużyny przed rozpoczynającymi się Mistrzostwami Europy. Kibice, którzy chcą obejrzeć ten mecz z trybun Stadionu Narodowego muszą się pospieszyć, ponieważ większość biletów została już wyprzedana.


O której godzinie mecz Polska – Rosja?


Mecz reprezentacji Polski zawsze stanowi dobrą okazję, aby spotkać się w gronie przyjaciół i wspólnie emocjonować się występem naszych piłkarzy. Często pojawia się zatem pytanie o to, o której godzinie mecz Polska – Rosja się rozpocznie. Pierwszy gwizdek sędziego rozbrzmi o 20:45. Biorąc pod uwagę, że jest to wtorek, a ponadto, mecz towarzyski bez żadnej stawki, to spotkanie większość kibiców obejrzy na spokojnie w domu. Jeżeli chodzi o świętowanie zwycięstw, mamy nadzieję, że okazję do celebrowania przyniosą nam spotkania na Euro 2020.


Kogo w roli faworyta wskazują typy na Polska – Rosja?


Już teraz możemy przypuszczać, że wielu graczy zdecyduje się na obstawianie Polska – Rosja. Nie jest to łatwe zadanie, biorąc pod uwagę, że jest to jedynie sparing przed nadchodzącym turniejem. W związku z tym, typy na Polska – Rosja są bardzo ostrożne w prognozach i często wskazują na możliwy remis. Wielu typerów wybierze również bardziej rozbudowane zakłady. Przekonujące wydają się typy na Polska – Rosja zapowiadające małą liczbę bramek. W związku z tym, under 2,5 w tym aspekcie meczu wydaje się sensowną propozycją do kuponu.


Gdzie znajdziemy kursy na Polska – Rosja?


Legalne serwisy bukmacherskie Fortuna oraz Lvbet już teraz udostępniają nam Polska – Rosja zakłady bukmacherskie. Należy pamiętać, że na dzień dzisiejszy mamy do wyboru wstępne kursy na Polska – Rosja, które na pewno ulegną jeszcze zmianom. Często jest to jednak okazja do wychwycenia lepszej okazji do postawienia zakładu. Kursy na Polska – Rosja prezentują się następująco: 2,20 na zwycięstwo Biało-Czerwonych, 3,10 na remis oraz 3,20 na wygraną Sbornej. Jak już mówiliśmy, dużą popularnością cieszą się kursy na Polska – Rosja w kontekście liczby bramek oraz kartek. Kiedy mecz Polska – Rosja dobiegnie końca, przekonamy się, czy wskazania bukmacherów były słuszne.


Jak obstawiać Polska – Rosja zakłady bukmacherskie?


Decydując się na obstawianie Polska – Rosja warto zachować ostrożność. Pamiętajmy, że jest to jedynie sparing, którego wynik może nas zaskoczyć. Polecamy wybrać Polska – Rosja zakłady bukmacherskie dostępne w serwisach Lvbet oraz Fortuna. Gracze mogą liczyć na ciekawe promocje i bonusy, a także wysokie kursy na Polska – Rosja. Dzięki tego typu udogodnieniem możemy postawić atrakcyjne zakłady na Polska – Rosja z wyższą, potencjalną wygraną. Bukmacherzy Fortuna oraz Lvbet zaoferują nam również zakłady na Polska – Rosja dostępne w ofercie na żywo. Trzymajmy kciuki za udany mecz Biało-Czerwonych, a także za to, aby obstawianie Polska – Rosja przyniosło wiele wygranych kuponów.


Gdzie oglądać mecz Polska – Rosja?


Wiemy już, kiedy i gdzie odbędzie się spotkanie. Pozostaje jeszcze kwestia, gdzie oglądać mecz Polska – Rosja. Jak zwykle mamy dwie opcje do wyboru. Pierwszą z nich jest transmisja Polska – Rosja dostępna na kanałach TVP 1 oraz Polsat Sport. Możemy także obejrzeć to spotkanie przez Internet, wybierając stream na TVP Sport. Transmisja Polska – Rosja w tym miejscu jest legalna i darmowa. Aby zapewnić sobie większe emocje podczas oglądania meczu, warto wybrać zakłady na Polska – Rosja dostępne u legalnych bukmacherów Lvbet oraz Fortuna.

Autor: kodbonusowy-online.pl

Opublikowano: 14.02.2020