Polska – Słowenia 19.11.2019 Zakłady

Polska - słowenia zakłady


Przed nami ostatnia kolejka zmagań w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2020. Wiemy już, że do turnieju głównego awansują Polacy oraz Austriacy. Naszym ostatnim zadaniem jest rewanż na Słowenii, która pokonała nas 2-0 na stadionie w Ljubljanie. Sprawdźmy, jak prezentuje się Polska – Słowenia analiza meczowa, która ułatwi nam obstawienie tego meczu w serwisie Lvbet. Czy Biało-Czerwoni w udany sposób zakończą eliminacje do Euro 2020?


Polska – Słowenia typy bukmacherskie


Jak doskonale pamiętamy, pierwszy mecz między tymi zespołami zakończył się wygraną Słowenii 2-0. Typy na Polska – Słowenia są mimo to bardzo optymistyczne i zakładają, że tamto spotkanie wyjazdowe było wypadkiem przy pracy. W sieci pojawiły się już Polska – Słowenia typy bukmacherskie, które zdecydowanie faworyzują nasz zespół w rewanżu. Po swojej stronie mamy wiele argumentów, na czele z twierdzą Stadionu Narodowego. Typy na Polska – Słowenia wskazują również na większą motywację Biało-Czerwonych, którzy chcą postawić pieczątkę pod przekonującym awansem. Mamy nadzieję, że Polska – Słowenia zakłady bukmacherskie okażą się dla graczy korzystną inwestycją.

Kod Promocyjny lvbet na to wydarzenie

PROMOCJASZCZEGÓŁY
KOD PROMOCYJNY
JOHNNYVIP
20 złotych bez depozytu (tylko z kodem)Aby otrzymać użyj kodu promocyjnego.
50 złotych bez depozytuAby otrzymać użyj kodu promocyjnego i prześlij zdjęcie swojego imiennego karnetu na promocje@lvbet.pl.
Bonus do 1500złAby otrzymać użyj kodu promocyjnego i dokonaj wpłaty.
Bonus przy wpłacie poniżej 50 złotychAby otrzymać użyj kodu, następnie napisz na promocje@lvbet.pl wiadomość zatytułowaną “Bonus Powitalny”.
Bezpieczny kupon 5+Odzyskaj stawkę z kuponu (minimum 5 zdarzeń). Aby skorzystać użyj kodu a potem stwórz kupon z 5 wydarzeniami.
MultikozakPowiększ wygraną z dużych kuponów (ponad 4 wydarzenia). Aby skorzystać użyj kodu a potem stwórz kupon z conajmniej 4 wydarzeniami, następnie wyślij kupon emailem na promocje@lvbet.pl.


Polska – Słowenia analiza meczowa


Biało-Czerwoni w tych eliminacjach zdobyli na Stadionie Narodowym 10 punktów. Wygrywaliśmy u siebie z Izraelem, Macedonią oraz Łotwą, a także remisowaliśmy z Austrią. W związku z tym, Polska – Słowenia typy bukmacherskie liczą na ostatni skalp, szczególnie, że chcemy zrewanżować się Słoweńcom za ostry i nieprzyjemny mecz w Ljubljanie. Polska – Słowenia analiza meczowa w pełni ukazuje sportową wyższość naszego zespołu. Mamy bardziej doświadczonych piłkarzy oraz Roberta Lewandowskiego, który w tym sezonie wzniósł się na kosmiczny poziom. Typy na Polska – Słowenia komplementują jednak Jana Oblaka, który postara się zatrzymać naszego kapitana. To jeden z najlepszych aktualnie golkiperów na świecie. Decydując się na obstawianie Polska – Słowenia warto pamiętać o tym czynniku, szczególnie gdy stawiamy over/under na liczbę goli.


Kursy na Polska – Słowenia


W serwisach Lvbet oraz Fortuna dostępne są pierwsze Polska – Słowenia kursy bukmacherskie. Do meczu ulegną one drobnym zmianom w zależności od nastawienia typerów oraz doniesień na temat kadrowiczów. Aktualne kursy na Polska – Słowenia wskazują Biało-czerwonych w roli zdecydowanych faworytów do wygrania. Trzy punkty naszego zespołu na Stadionie Narodowym są wyceniane kursem w okolicy 1,60. Natomiast Polska – Słowenia kursy bukmacherskie nie dają większych szans na triumf naszym wtorkowym rywalom. Taki scenariusz oceniany jest kursem 5,50. Sensowne wydaje się obstawianie Polska – Słowenia w zakładzie wielokrotnym z wyższym kursem całkowitym.


Gdzie obstawić zakłady na Polska – Słowenia?


Z dużym wyprzedzeniem możemy liczyć na Polska – Słowenia zakłady bukmacherskie. Bogata oferta pojawiła się już w serwisach Fortuna oraz Lvbet. Możemy liczyć na atrakcyjne kursy na Polska – Słowenia, które ułatwią nam postawienie adekwatnego kuponu. Warto również zaznaczyć, że obaj bukmacherzy słyną z ciekawych promocji i bonusów, dzięki czemu, zakłady na Polska – Słowenia okażą się dla graczy jeszcze bardziej opłacalnym rozwiązaniem. Warto dokładnie przeanalizować dostępne typy oraz przejrzeć dostępne Polska – Słowenia kursy bukmacherskie.
W serwisach Lvbet oraz Fortuna możemy oczywiście obstawić Polska – Słowenia zakłady bukmacherskie na dowolny aspekt spotkania. Możemy wskazać dokładny wynik, oszacować liczbę goli i rzutów rożnych lub wybrać zakłady z handicapem. Polska – Słowenia zakłady bukmacherskie możemy oczywiście wykorzystać do stworzenia większego kuponu z innymi spotkaniami ostatniej kolejki eliminacyjnej. Dzięki temu, obstawianie Polska – Słowenia może się okazać lukratywną inwestycją oraz znacznie umili nam oglądanie tego spotkania w telewizji lub Internecie.


Transmisja Polska – Słowenia


Ostatnia kolejka eliminacji przyniesie nam wiele ciekawych spotkań w Europie. Nas oczywiście interesuje przede wszystkim to, gdzie oglądać Polska – Słowenia. Mecz odbędzie się 19 listopada o godzinie 20:45, a pokażą go stacje TVP oraz Polsat Sport. Do naszej dyspozycji pozostaje również transmisja Polska – Słowenia dostępna przez Internet na platformie TVP Sport. Skoro wiemy już, gdzie oglądać Polska – Słowenia, przypomnijmy również o możliwości obstawiania tego meczu w serwisach Lvbet oraz Fortuna. Zakłady na Polska – Słowenia na pewno umilą nam oglądanie ostatniego meczu eliminacyjnego Biało-Czerwonych oraz mogą poprawić nasz stan konta.

Autor: kodbonusowy-online.pl

Data Publikaji: 18.10.2019