Polska-Ukraina Kiedy Mecz? O której godzinie?

Mecz towarzyski z Ukrainą będzie drugim z czterech sparingów zaplanowanych przed nadchodzącymi Mistrzostwami Europy 2020. Tym razem zmierzymy się z bardzo wymagającym rywalem, który w imponującym stylu zażegnał kryzys oraz śpiewająco przeszedł eliminację do Euro 2020. Prezentujemy najważniejsze informacje o meczu Polska-Ukraina Kiedy Mecz? O której godzinie? Gdzie będziemy mogli wytypować wynik tego spotkania? Sprawdzimy też kursy w LVBet.


Kiedy i gdzie mecz Polska – Ukraina?


Spotkanie z Ukrainą zapowiada się niezwykle emocjonująco. Już dziś, wielu kibiców zadaje pytanie, kiedy i gdzie mecz Polska – Ukraina dojdzie do skutku. Drugi sparing przed ME 2020 odbędzie się 31 marca na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Bardzo często pojawia się również pytanie o której godzinie mecz Polska – Ukraina się rozpocznie. Sędzia gwizdnie po raz pierwszy o godzinie 20:45. W razie zwycięstwa, świętować będą mogli wyłącznie kibice, którzy następnego dnia wezmą urlop. Tym, którzy zastanawiają się, kiedy mecz Polska – Ukraina, przypominamy, że 31 marca to wtorek.


Analizy i typy na Polska – Ukraina


Po raz ostatni, z Ukrainą mierzyliśmy się podczas Euro 2016. Wygraliśmy wówczas po bramce Jakuba Błaszczykowskiego, co dało nam historyczny awans z grupy. Typy na Polska – Ukraina przypominają jednak, że wówczas nasi rywale zmagali się z poważnym kryzysem. Dzisiaj, po kryzysie tym nie ma już żadnych śladów. Ukraina w wielkim stylu wywalczyła awans do Euro wygrywając grupę z Serbią oraz Portugalią. Podczas batalii, nasi marcowi rywale nie ponieśli ani jednej porażki! Nie dziwi zatem fakt, że typy na Typy na Polska – Ukraina są bardzo stonowane i zakładają, że czeka nas wyjątkowo trudny mecz. Analizy pod względem H2H również nie nastrajają optymistycznie. Ostatnie pięć spotkań z tym rywalem tylko raz kończyło się zwycięstwem reprezentacji Polski.


Jak prezentują się kursy na Polska – Ukraina?


Z dużym wyprzedzeniem możemy obstawiać Polska – Ukraina zakłady bukmacherskie. W serwisach Lvbet oraz Fortuna pojawiły się bowiem wstępne kursy. Zwycięstwo gospodarzy możemy postawić po kursie w okolicach 2,30. Trzeba przyznać, że kursy na Polska – Ukraina są bardzo wyrównane, ponieważ szanse gości są notowane w granicach 3,10 – 3,20. Niewiele wyżej wyceniany jest natomiast remis. Warto także pamiętać, że jest to sparing, w którym oba zespoły mogą wystąpić w eksperymentalnym składzie. W związku z tym, obstawianie Polska – Ukraina może zakończyć się niemałą niespodzianką.


Gdzie obstawiać zakłady na Polska – Ukraina?


Z całą pewnością nie zabraknie chętnych, którzy postawią Polska – Ukraina zakłady bukmacherskie. Atrakcyjną ofertę na to spotkanie proponują nam serwisy Fortuna oraz Lvbet. Możemy tu liczyć na wysokie kursy na Polska – Ukraina, a także ciekawe promocje i bonusy. Decydując się na obstawianie Polska – Ukraina nie zapominajmy o tym, że mecz sparingowy rządzi się swoimi prawami i może zakończyć się nie po myśli graczy. Mimo to, zakłady na Polska – Ukraina z całą pewnością będą cieszyć się dużą popularnością we wtorkowej ofercie.


Warto wspomnieć, że bukmacherzy Lvbet i Fortuna pozwolą nam obstawiać Polska – Ukraina zakłady bukmacherskie w ofercie live. To dobra propozycja dla osób, które zamierzają na żywo oglądać to spotkanie. Tym, którzy zastanawiają się, o której godzinie mecz Polska – Ukraina rozpocznie się, przypominamy, że rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 20:45. Mamy nadzieję, że zakłady na Polska – Ukraina przyniosą graczom satysfakcjonujące wygrane.


Gdzie oglądać mecz Polska – Ukraina? Polska-Ukraina Kiedy Mecz?


Polska-Ukraina Kiedy Mecz? Spotkanie odbędzie się 31 marca o godzinie 20:45. Transmisja Polska – Ukraina będzie dostępna na kanałach TVP 1 oraz Polsat Sport. Wielu kibiców pyta również o to, gdzie oglądać mecz Polska – Ukraina przez Internet. W tej kwestii mamy dobre informacje. Transmisja Polska – Ukraina będzie dostępna za pośrednictwem platformy TVP Sport za darmo. Mamy nadzieję, że Biało-Czerwoni poradzą sobie z trudnym rywalem, a obstawianie Polska – Ukraina okaże się szczęśliwe dla graczy. Oczywiście zakładamy, że kupony będą wygrane kiedy mecz Polska – Ukraina zakończy się wygraną gospodarzy.

Autor: kodbonusowy-online.pl

Opublikowano: 10.02.2020