Pudzianowski – Domingos Kursy Bukmacherskie

pudzianowski - domingos kursy bukmacherskie

Już 21 marca odbędzie się KSW 53, na którym wystąpi legenda największej organizacji MMA w Polsce, Mariusz Pudzianowski. Jego rywalem będzie nieznany dotąd Francuz, Quentin Domingos. TO początkujący zawodnik, który słynie z ogromnej postury. Po raz pierwszy od lat, Pudzian może być nieco lżejszy od swojego przeciwnika. Pudzianowski – Domingos kursy bukmacherskie na dzień dzisiejszy faworyzują Polaka, ale z całą pewnością nie będzie to dla niego prosta walka.


Analiza przed walką Pudzianowski – Domingos


Quentin Domingos ma dopiero 26 lat, a w zawodowym MMA zadebiutował w 2018 roku. Stoczył sześć walk, z czego pięć z nich wygrał (wszystkie przed czasem). Zawodnik mierzy 190 cm i średnio wnosi do klatki przynamniej 120 kg. Olbrzym portugalskiego pochodzenia jest zatem kilka centymetrów wyższy od Pudziana. Może być również o kilka kilogramów cięższy. Typy na Pudzianowski – Domingos zaznaczają, że Francuz jest na razie nieobliczalny, ponieważ wciąż nie pokazał w oktagonie pełni swoich możliwości. Ciężko zatem realnie ocenić, jakim wyzwaniem będzie dla starszego o 17 lat Mariusza Pudzianowskiego.


Gdzie znajdziemy Pudzianowski – Domingos typy bukmacherskie?


Dużym ułatwieniem dla graczy mogą być rzetelne analizy oraz Pudzianowski – Domingos typy bukmacherskie dostępne na forach oraz ligach typerów. Jak już mówiliśmy, ciężko na dzień dzisiejszy ocenić realne możliwości Francuza, który w swojej karierze stoczył dopiero 6 walk. Dostępne w sieci Pudzianowski – Domingos typy bukmacherskie zaznaczają jednak, że organizatorzy KSW z pewnością nie zakontraktowali go przypadkowo. Może to być nowa gwiazda na polskiej scenie MMA. W związku z tym, może on stanowić trudne wyzwanie dla wiele starszego Pudziana. Dostępne przed walką Pudzianowski – Domingos typy i kursy przechylają się na korzyść Polaka.

Pudzianowski - Domingos Kursy Bukmacherskie
Sprawdź kursy na walkę Pudzianowski – Domingos


Kogo faworyzują Pudzianowski – Domingos kursy bukmacherskie?


W serwisie bukmacherskim Lvbet pojawiły się już kursy na KSW 53. Przed nami bardzo emocjonująca gala, na której nie zabraknie ciekawych walk. Pudzianowski – Domingos kursy bukmacherskie w roli faworyta stawiają polskiego zawodnika. Jego zwycięstwo jest wyceniane kursem 1,50 przy 2,50 po stronie Domingosa. Biorąc pod uwagę gabaryty obu panów, Pudzianowski – Domingos kursy bukmacherskie zakładają, że walka skończy się przed czasem. Niewątpliwie jest to bardzo prawdopodobny scenariusz. Cytując klasyka, Pudzianowski – Domingos to jedna z tych walk, podczas której lepiej nie mrugać. W każdej chwili może bowiem nastąpić koniec.


Gdzie możemy obstawiać zakłady na Pudzianowski – Domingos?


Atrakcyjną ofertę na KSW 53 oddaje do naszej dyspozycji serwis bukmacherski Lvbet. Jedno jest pewne. Wielu graczy zdecyduje się na Pudzianowski – Domingos obstawianie. To jedna z najciekawiej zapowiadających się walk na KSW 53. Gracze z dużym zainteresowaniem podchodzą także do walki Soldicia w obronie pasa kategorii półśredniej, a także do starca Michała Materli z Patrickiem Kinclem. Pudzianowski – Domingos zakłady bukmacherskie prawdopodobnie przyciągną jednak największą uwagę ze strony typerów.


Trzeba przyznać, że Pudzianowski – Domingos obstawianie nie będzie łatwym zadaniem, biorąc pod uwagę, że debiutujący w klatce KSW Francuz jest nieprzewidywalny. Warto zaznaczyć, że Pudzianowski – Domingos zakłady bukmacherskie w Lvbet umilą nam ciekawe promocje oraz bonusy, co ułatwi postawienie bardziej opłacalnego kuponu. Mamy nadzieję, że walka nie zawiedzie oczekiwań kibiców, a Pudzianowski – Domingos zakłady bukmacherskie okażą się szczęśliwe dla większości typerów. Już dziś możemy obstawiać także inne pojedynki dostępne w karcie walk na KSW 53.

Pudzianowski - Domingos Kursy Bukmacherskie
Sprawdź kursy na walki KSW 54


Kiedy i gdzie oglądać walkę Pudzianowski – Domingos?


KSW 53 odbędzie się już 21 marca w Łodzi w Atlas Arenie. Wydarzenie z całą pewnością przyciągnie ogromne zainteresowanie, biorąc pod uwagę bogatą kartę walk. Sam Mariusz Pudzianowski na KSW 53 to gwarancja dużej oglądalności. Po za Pudzianem, w oktagonie wystąpią także m.in. Michał Materla, Przemysław Mysiala oraz Karol Bedorf. W walce wieczoru, pas kategorii półśredniej bronić będzie Roberto Soldić. Jego rywalem będzie Marius Žaromskis. Transmisja KSW 53 będzie dostępna w ramach usługi PPV na specjalnej platformie kodowane KSW. Przypomnijmy, że zakłady na KSW 53 oferuje nam legalny serwis bukmacherski Lvbet.

Autor: kodbonusowy-online.pl

Opublikowano: 06.03.2020