STS Kod Promocyjny

Kod promocyjny czyli program powitalny dzięki któremu możemy otrzymać bonus na start. Taki bonus na start możemy pozyskać jak i odebrać w różny sposób. W przypadku bukmachera STS sytuacja z bonusem na start wygląda tak, że możemy otrzymać bonus wpisując sts kod promocyjny: BSTBONUS. Czy aby na pewno ? Rejestrujac się przez naszą stronę nie musimy wpisywać kodu ale wystarczy tylko rejestracja przez link dostępny na stronie.

Zakłady bukamcherskie sts

STS Bonus

Tak więc rejestrując się u bukmachera STS przez nasz link otrzymamy bonus na start. Bonus ten to premia dla nowych użytkowników. Możemy liczyć na dwa rodzaje bonusów, bonus od depozytu jak i bonus bez depozytu (freebet). W przypadku bonusu od depozytu, otrzymamy 100% do 1230PLN. Co to oznacza? Deponując środki możemy podwoić swój pierwszy depozyt do maksymalnej kwoty 1230PLN. Drugim zaś bonusem jaki otrzymamy na start jest to bonus w postaci freebetu czyli bonusu bez depozytu w wysokości 29 PLN.

Informacje:
Rejestracja przez linkZarejestruj się
Warunki BonusuZapoznaj się z regulaminem promocji
Bonus Freebet29 PLN
STS Bonus Powitalny1230PLN przy depozycie
STS to legalny bukamcher?Tak
Kod Promocyjny stsBSTBONUS

Zarejestruj się

STS Zakłady Bukmacherskie

Warto również wspomnieć o zakładach bukmacherskich STS. STS to legalny bukmacher operujący już od 1997 roku na terytorium Polski. STS swoją popularność zawdzięcza głownie faktowi iż jest jednym z pierwszych bukmacherów w kraju świadcząc szeroką ofertę zakładów dostępnych w punktach stacjonarnych. Dodatkowo Star-Typ (STS) operuje również w innych krajach takich jak Wielkiej Brytanii, Niemcy, Norwegia i Islandia.

Zakłady Bukmacherskie STS

Bukmacher STS oferuja szeroką ofertę zakładów w punktach stacjonarnych jak i przez internet. Bukmacher w swojej ofercie posiada bardzo wiele wystawionych kursów na liczne dyscypliny sportowe. Do oferty zakładów u bukmachera STS możemy zaliczyć zakłady na piłkę nożna, NBA, zakłady specjalne i wiele innych dostępnych na stronie. Poza wymienionymi wcześniej kategoriami, możemy również obstawić z oferty sts zakłady live, sporty wirtualna jak i zdobywające na popularności zakłady e-sportowe.

Licencja bukmachera STS

Należy również wspomnieć że STS to legalnych bukmacher świadczący swoją ofertę zakładów w internecie jak i punkach stacjonarnych w Polsce. STS czyli Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z .o.o. posiada licencje Ministerstwa Finansów z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 na postawie której udostępnia zakłady.

STS Bonusy u bukmachera

Bonusy dla Każdego u bukmachera STS
Rejestrując się u bukmachera STS możemy dodatkowo otrzymać szereg bonusów, nie tylko na początku rejestrując się z kodem promocyjnym STS. Bukmacher pamięta również o użytkownikach, którzy posiadają konto już od dłuższego czasu. Wchodząc na stronę STS.pl możemy przejść do sekcji bonusy, w której znajdziemy odpowiednią dla siebie promocje. Pojawiają się tam promocje w zależności od wydarzeń sportowych. Bukmacher potrafi dorzucić dodatkowe bonus na specjalne zakłady, eliminacja i inne popularne wydarzenia. Biorąc pod uwagę liczne znamy w promocjach warto sprawdzać co jakiś czas tą sekcje by powiększyć swoje środki.
Jakie sts oferuje bonusy, które może każdy otrzymać? Jednym z bonusów które możemy otrzymać od STS jest bonus o nazwie ,,Zaproś Kumpla” Co należy zrobić? To proste! Za rejestracje znajomego z polecenia możemy otrzymać dodatkowe 50 PLN na koncie bonusowym. Więcej informacji tutaj 

STS Aplikacja Mobilna

Bukmacher STS poza zakładami stacjonarnymi i w internecie, udostępnia również możliwosć obstawiania zakładów na własnym urządzeniu przenośnym typu telefon komórkowy czy tez tablet. Wchodząc na stronę sts możemy taką aplicacje obrać by mieć bezpośredni dostęp do zakładów z pulpitu na rządzeniu. Aplikacja jest w zupełnie darmowa i nie użytkownik nie pokrywa kosztów związanych z korzystaniem z niej. Dodatkowo korzystając z aplikacji mobilnej możemy liczyć na czase bonusy od bukmachera. Jednymi z takich bonusów mogą być darmowe środki na określone eliminacja np Polska – Łotwa. Warto róznież wspomnieć żę bukamcher oferuje mozliwość korzystania z aplikacji nie tylko na androidzie ale również na urządzeniach z systemem operacyjnym MAcos.

Zarejestruj się

Podsumowanie Bukmachera STS

Bukmacher STS to legalny bukmacher wspierający Polski sport jak i dbający nie tylko o nowo rejestrujących się użytkowników z kodem promocyjnym ale także o stałych graczy. Bukmacher posiada bardzo bogatą ofertę zakładów bukmacherskich jak i bonusową gdzie każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Dodatkowym atutem zakładów bukmacherskich STS jest możliwość obstawiania przez aplikację mobilną ułatwiając tym samym dostęp do zakładów użytkownikom.

Sprawdź również :