Szpilka – Radczenko typy na zakłady

szpilka radczenko typy na zakłady

7 marca, Artur Szpilka po raz pierwszy od niespełna 11 lat stoczy walkę w kategorii junior ciężkiej. Jego rywalem będzie ukraiński pięściarz, Siergiej Radczenko. Faworytem tego pojedynku bez wątpienia będzie reprezentant Polski, o czym dobitnie przekonują nas Szpilka – Radczenko typy na zakłady. Jesteśmy jednak bardzo ciekawi, jak wypadnie powrót „Szpili” do niższej kategorii. Jeśli myśli on o zawojowaniu dywizji cruiser, walkę z Radczenką powinien on gładko wygrać.


Analiza przed walką Szpilka – Radczenko


Siergiej Radczenko to pięściarz znany polskim kibicom. Mierzył się z trzema innymi Polakami: Krzysztofem Głowackim, Michałem Cieślakiem oraz Adamem Balskim. O ile w przypadku pojedynków z Głowackim i Balskim pokazał się z dobrej strony, o tyle walkę z Cieślakiem przegrał zdecydowanie, trzy razy znajdując się na deskach. Mimo pięciu porażek w zawodowej karierze, Radczenko nigdy nie przegrał jeszcze przed czasem, o czym przypominają nam Szpilka – Radczenko typy bukmacherskie. Wbrew pozorom, ukraiński pięściarz nie musi być tak łatwym rywalem dla „Szpili”.


Nie ulega jednak wątpliwości, że faworyt walki Szpilka – Radczenko może być tylko jeden i jest nim pięściarz z Wieliczki. „Szpila” dysponuje większym doświadczeniem, lepszymi warunkami fizycznymi, a także silnym ciosem wyniesionym z kategorii ciężkiej. Ukraiński pięściarz musi się zatem obawiać pierwszego nokautu w karierze. Analizując typy na zakłady Szpilka – Radczenko dostrzegamy kolejny atut polskiego pięściarza – będzie on walczył przed własną publicznością.


Kogo faworyzują Szpilka – Radczenko typy na zakłady


Artur Szpilka nie należy do szczególnie lubianych, polskich pięściarzy. Zasłynął on z bardzo aroganckiego podejścia do niektórych przeciwników, co kończyło się na jego niekorzyść. Tak było z Bryantem Jenningsem, Adamem Kownackim, czy też Deontayem Wilderem. Dołóżmy do tego ciężki nokaut ze strony Derecka Chisory. Dostępne w sieci Szpilka – Radczenko typy bukmacherskie zauważają, że przejście „Szpili” do niższej kategorii wagowej jest wyrazem troski o swoje zdrowie. Po wielu silnych ciosach przyjętych na głowę, jego odporność znacznie spadła.


W przypadku kategorii junior ciężkiej nie musi on obawiać się tak potężnych ciosów. Analizując dostępne Szpilka – Radczenko typy na zakłady możemy się przekonać, że zarówno eksperci, jak również kibice boksu, zgodnie twierdzą, że polski pięściarz powinien bez problemu wygrać ten pojedynek.


Aktualne Szpilka – Radczenko kursy bukmacherskie


Walka odbędzie się już za kilka tygodni. Lada dzień, legalne serwisy bukmacherskie Fortuna oraz STS ogłoszą Szpilka – Radczenko kursy bukmacherskie. Możemy oczekiwać, że także w tym aspekcie faworytem będzie oczywiście Artur Szpilka. Kurs na jego zwycięstwo nie powinien być wyższy niż 1,20 – 1,30. Decydując się na Szpilka – Radczenko obstawianie możemy oczekiwać niskich kursów na scenariusz zakładający zwycięstwo pięściarza z Wieliczki przez nokaut. Taki scenariusz powinien być oceniany kursem poniżej 2,00. Na bardzo wysokie Szpilka – Radczenko kursy bukmacherskie mogą natomiast liczyć gracze typujący zwycięstwo ukraińskiego zawodnika.


Gdzie obstawiać zakłady na Szpilka – Radczenko?


Atrakcyjną ofertę na ten pojedynek zaoferują nam legalne serwisy bukmacherskie Fortuna oraz STS. Gracze mogą liczyć na liczne promocje, które sprawią, że Szpilka – Radczenko obstawianie będzie dużo bardziej opłacalne. Warto dokładnie przeanalizować pełną ofertę, ponieważ rozbudowane Szpilka – Radczenko zakłady bukmacherskie pozwolą nam typować wiele aspektów walki: zwycięzcę, liczbę rund, a także sposób rozstrzygnięcia. Możemy oczekiwać, że Szpilka – Radczenko zakłady bukmacherskie będą bardzo jednostronne i ukierunkowane na zwycięstwo zawodnika z Polski. Mamy nadzieję, że Szpilka – Radczenko obstawianie przyniesie graczom oczekiwane wyniki.


Kiedy i gdzie odbędzie się walka Szpilka – Radczenko?


Wielu kibiców pyta o to, kiedy walka Szpilka – Radczenko dojdzie do skutku, a także, gdzie będziemy mogli ją oglądać. Starcie Szpilka vs Radczenko to główna atrakcja wieczoru na gali Knockout Boxing Night, która odbędzie się już 7 marca w Łomży. Transmisja tego wydarzenia najprawdopodobniej będzie dostępna za pośrednictwem stacji oraz platformy internetowej TVP Sport. Na zakończenie przypomnijmy, że obstawianie walki Szpilka – Radczenko będzie możliwe za sprawą legalnych bukmacherów STS oraz Fortuna.

Autor: kodbonusowy-online.pl

Opublikowano: 02.03.2020