Wilder – Fury typy na zakłady

wilder - fury typy na zakłady

Po przepięknej walce i kontrowersyjnym werdykcie sędziów, rewanż pomiędzy Deontayem Wilderem oraz Tysonem Fury był tylko kwestią czasu. Najprawdopodobniej, obaj pięściarze spotkają się ponownie już w drugiej połowie lutego 2020 roku. Postanowiliśmy sprawdzić, jak zmieniły się Wilder – Fury typy na zakłady po pierwszym pojedynku. Kto przed rewanżem uchodzi za faworyta? Aktualny mistrz? A może pretendent do tytułu?

WARUNKI BONUSU KOD PROMOCJI
BONUS ZA REJESTRACJĘEKSKLUZYWNE 20 PLN
LVBET KOD PROMOCJI JOHNNYVIP
BONUS VIPBONUS EKSKLUZYWNY DO 1500 PLN
ZNIŻKOWY BONUSOWY AKONOMINACJA MULTIKOZAK
JESIENNY TURNIEJPULA NAGRÓD DO 20 000 PLN
DODATEK LV PUNKTY100 PKT. = 5 PLN
PROMOCJA DLA KIBICÓWDARMOWE 50 PLN NA ZAKŁADY
LEGALNY BUKMACHER TAK
BEZPIECZNY KUPONPOSTAW KUPON 5 + 1 I ODBIERZ ZWROT 50 PLN JEŻELI JEDNO ZDARZENIE OKAŻE SIĘ NIETRAFIONE


Remis w pierwszym starciu Wilder – Fury


Fani mogli obejrzeć dwanaście wyrównanych rund. Pierwsze starcie Wildera i Fury’ego mogło stanowić doskonałą wizytówkę boksu i wagi ciężkiej. Przed tym starciem, Wilder – Fury typy bukmacherskie raczej wskazywały na korzyść Bombera. Wielu graczy uważa, że na punkty powinien jednak wygrać Brytyjczyk. Musimy jednak zaznaczyć, że Wilder dwukrotnie posłał na deski swojego rywala, przy czym drugi knockdown był wyjątkowo widowiskowy. Mimo to, Brytyjczyk wyszedł z opresji, a po ostatnim gongu uniósł ręce w geście triumfu. Sędziowie wypunktowali jednak remis. Czy pierwsze starcie wpłynęło na kursy i typy na walkę Wilder – Fury? Kto tym razem jest faworytem?


Analizy na walkę Wilder – Fury II


To wyjątkowo trudna walka, aby wskazać własne typy na Wilder – Fury. Obaj pięściarze są niepokonani. Szczególnie imponujący jest bilans Amerykanina: 42 walki, 41 zwycięstw w tym 40 przez nokaut. Fury legitymuje się rekordem 30 walk, 29 zwycięstw i 20 przez nokaut. Analizy na walkę Wilder – Fury wskazują, że Brytyjczyk jest o trzy lata młodszy, a ponadto, ma kilka centymetrów przewagi we wzroście. Jak już wspomnieliśmy, kursy i typy na walkę Wilder – Fury są bardzo rozbieżne, choć zdają się delikatnie przechylać na korzyść pretendenta.


Wilder – Fury typy na zakłady


Trzeba przyznać, że Król Cyganów dysponuje niesamowicie silną mentalnością. W 12 rundzie pierwszego pojedynku zanotował ciężki knockdown. Mimo to, wstał i wytrwał do końca. Co więcej, Wilder – Fury II typy bukmacherskie wskazują, że w drugiej walce, to właśnie on będzie miał większe szanse na odniesienie zwycięstwa na punkty. Nie brakuje jednak głosów, że walka zakończy się przed czasem. Tutaj, Wilder – Fury kursy bukmacherskie za najbardziej prawdopodobny scenariusz uważają wygraną Bombera przez nokaut. Wilder – Fury typy na zakłady wskazują, że Brytyjczyk na ten moment jest jedynym człowiekiem na świecie, który potrafił oprzeć się knockdownom Amerykanina.


Wilder – Fury II kursy bukmacherskie


Mimo faktu, że typy na Wilder – Fury są dosyć podzielone, warto zdecydować się na obstawienie tej walki. Szczególnie, że dostępne już kursy na Wilder – Fury są wysokie. Nieznaczna różnica 1,70 do 1,90 faworyzuje w tym momencie pretendenta. Jeśli jednak spojrzymy na Wilder – Fury II kursy bukmacherskie w kontekście sposobu rozstrzygnięcia przed czasem, tutaj dominuje wygrana Bombera przez nokaut. Warto dokładnie przeanalizować wszystkie kursy na Wilder – Fury, aby nie stracić dogodnej okazji na dużą wygraną. Warto również z dużym wyprzedzeniem sprawdzić dostępne Wilder – Fury typy na zakłady, aby zwiększyć swoje szanse na zysk.


Wilder – Fury zakłady bukmacherskie


Obstawianie walki Wilder – Fury będzie możliwe w legalnych serwisach bukmacherskich Lvbet oraz Fortuna. Znajdziemy tu atrakcyjne promocje i bonusy, a także wysokie Wilder – Fury kursy bukmacherskie, które ułatwią tworzenie lukratywnych kuponów. Przed nami świetnie zapowiadające się starcie, a Wilder – Fury zakłady bukmacherskie mogą tylko zwiększyć emocje podczas oglądania walki. Mimo, że ciężko jest wytypować prawidłowy przebieg tego pojedynku, zakłady bukmacherskie Wilder – Fury niewątpliwie przyciągną wiele milionów graczy z całego świata.


Kiedy odbędzie się walka Wilder – Fury?


Mimo braku oficjalnej decyzji, promotorzy obu pięściarzy zdradzili, kiedy walka Wilder – Fury dojdzie do skutku. Wielki rewanż ma się odbyć już 22 lutego. Cały bokserski świat z zapartym tchem będzie śledził ten pojedynek. Transmisja walki Wilder – Fury najprawdopodobniej będzie dostępna w systemie PPV, a zatem, trzeba będzie wykupić dostęp. Nie ulega wątpliwości, że gala ma szanse pobić kolejne rekordy sprzedaży. Obstawianie walki Wilder – Fury jest możliwe u legalnych bukmacherów Lvbet oraz Fortuna. Czy drugi pojedynek pozwoli nam wyłonić lepszego pięściarza.

Autor: kodbonusowy-online.pl

Opublikowano: 16.12.2019