Zakłady bukmacherskie na żywo

Obstawianie zakładów bukmacherskich w trakcie meczu dostarcza dużo emocji oraz pozwala wykorzystać umiejętności analityczne aby określić dalszy przebieg rywalizacji. W ten sposób gracze mogą liczyć na dużo atrakcyjniejsze kursy co pozwala stworzyć zyskowniejsze kupony. Czy zakłady bukmacherskie na żywo różnią się znacznie od tych przedmeczowych? Prezentujemy najważniejsze informacje, które musisz wiedzieć na temat tej formy obstawiania wydarzeń sportowych.

Na czym polegają zakłady bukmacherskie na żywo?

W sekcji zakładów live bukmacher umożliwia typowanie trwającego już wydarzenia. Klikając w interesujące nas spotkanie otrzymamy szczegółowe informacje oraz statystyki, które pozwalają wyobrazić sobie przebieg tego meczu. Na podstawie tych informacji możemy się pokusić o postawienie kuponu z atrakcyjniejszym kursem. Bardzo często to właśnie zakłady bukmacherskie na żywo skrywają w sobie ogromny potencjał odnoszenia zysków.

Załóżmy, że przed meczem piłki nożnej typujesz wygraną jednej z drużyn. Nie decydujesz się jednak na obstawienie zakładu. W trakcie meczu w pierwszej połowie nie padła ani jedna bramka, lecz Ty wciąż typujesz wygraną swojej drużyny. Teraz możesz liczyć na znacznie wyższy kurs bukmacherski!

Musimy jednak pamiętać, że ciągła aktualizacja kursów sprawia, że aby postawić kupon musimy odczekać kilka-kilkanaście sekund. W tym czasie system weryfikuje czy bukmacher nie zamknie rynku lub nie zmieni kursów. Jeśli tak się nie stanie, nasz kupon zostanie pozytywnie zatwierdzony. Jeżeli zajdą jakiekolwiek zmiany, zostaniemy o nich poinformowani i będziemy mogli ponownie zadecydować czy chcemy postawić zakład na nowych warunkach. To także zabezpieczenie przed opóźnieniami. Jeśli typujesz mecz z trybun stadionu, jesteś o kilka sekund przed bukmacherem. Czasami ten czas wystarczy do obstawienia zakładu przed zmianą kursów.

Zalety obstawiania meczów na żywo

Pierwszą i najistotniejszą zaletą obstawiania zakładów na żywo są atrakcyjniejsze kursy. W meczu piłki nożnej już po kilkunastu minutach utrzymującego się remisu możesz obstawić swojego faworyta po zdecydowanie lepszym kursie. Wielu typerów korzysta z takich okazji zwlekając z obstawianiem zakładów przedmeczowych. Oczywiście w przypadku zakładów na żywo również możesz tworzyć kupony akumulowane oraz systemowa. Swoboda typowania nie jest zatem ograniczona.

Obstawianie zakładów na żywo razem z kodbonusowy-online.pl
Obstawianie zakładów na żywo z domu to nie tylko wygoda ale też większe szanse na wygraną.

Kolejny silny argument przemawiający na korzyść zakładów bukmacherskich na żywo to oczywiście duża wygoda i możliwość typowania spotkań wprost ze stadionu piłkarskiego czy hali sportowej. W tym celu wystarczy nam jedynie dostęp do Internetu oraz aplikacja mobilna. Co szczególnie istotne, kursy w serwisie są aktualizowane z pewnym opóźnieniem. To stwarza szansę, że z wyprzedzeniem wykorzystasz informację o przebiegu meczu do obstawienia „pewniaka”. Mimo, że bukmacherzy stosują kilkusekundową weryfikację kuponów live, jest to jak najbardziej możliwe.

Na koniec warto również wspomnieć, że zakłady bukmacherskie na żywo dają nam większą kontrolę nad naszym kapitałem. Obstawiając trwające spotkanie możemy zbilansować kupony przedmeczowe, które z dużą dozą prawdopodobieństwa okażą się nietrafione. Oczywiście taki system wymaga dużego doświadczenia oraz wiedzy, ponieważ równie dobrze możemy postawić kolejne nietrafione kupony. Niemniej jednak, wielu zaawansowanych typerów potrafi wykorzystać zakłady live by zminimalizować ryzyko strat oraz zmaksymalizować prawdopodobieństwo wygranej.

Streaming w zakładach bukmacherskich na żywo

Omawiając zakłady bukmacherskie na żywo nie można oczywiście wspomnieć o live streamingu. Wielu bukmacherów udostępnia aktywnym klientom możliwość śledzenia transmisji na żywo z trwających wydarzeń sportowych. Wystarczy zatem obstawić kupon by nie przejmować się na jakim kanale będzie transmitowany interesujący nas mecz. Live stream zapewnia bukmacher. Coraz więcej serwisów uatrakcyjnia swoją ofertę właśnie w ten sposób.

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie na żywo?

Zakłady live to charakterystyczna sekcja bukmacherska, która daje nam duże możliwości, ale również, stanowi spore zagrożenie dla początkujących typerów.

W jaki sposób możesz zwiększyć swoje szanse w obstawianiu zakładów na żywo? Przede wszystkim wybieraj jedynie dyscypliny na których się znasz. Nie typuj pierwszych, lepszych wydarzeń, ponieważ to zwykle kończy się stratą. Wykorzystaj również statystyki oraz live stream by przez cały czas dokonywać analizy tego co dzieje się w spotkaniu. W ten sposób przewidzieć kolejne zdarzenia i postawić odpowiedni, zyskowny zakład.

Obstawianie na mobile tablecie
Na żywo możesz obstawiać kiedy chcesz i gdzie chcesz, nawet na swoim ulubionym urządzeniu przenośnym.

Warto kontrolować stawki przeznaczane na zakłady bukmacherskie na żywo. Przyjmuje się, że nie powinno się obstawiać więcej niż 2-5% kapitału na pojedynczy kupon. Warto również znać ciekawe strategii ustalania stawki na bazie szansy na wygraną. Taką możliwość daje nam chociażby bardzo popularny system Kelly’ego.

Jedną z głównych zasad efektywnego obstawiania zakładów bukmacherskich jest unikanie tworzenia kuponów pod wpływem emocji. Tymczasem wielu graczy wykorzystuje zakłady live właśnie po to, by się szybko odegrać. Zakłady na żywo rzeczywiście dają możliwość bilansowania strat z zakładów przedmeczowych, ale nie jest to łatwa sztuka. Dlatego taką strategię gry zalecamy jedynie bardziej doświadczonym typerom.

Sprawdż również jakie korzyści możesz otrzymać typując wydarzenia https://www.youtube.com/watch?v=oqsO-kvlNtI

Zobacz również: